Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miéééért kelt fel? Miért esne...

Miéééért kelt fel? Miért esne nehezére kicsit halkabbnak lennie?

Figyelt kérdés

Apukám kamionsofőr, heti kb 5 éjszaka megy dolgozni, este 10 - hajnali 4-ig.

Hazaér 4-kor, megnéz valami filmet a nappaliba, főz magának kávét, stbstb.

Én nagyon rossz alvó vagyok. Bedugom éjszakára füldugóval a fülemet, csukott ajtónál alszok, mégis felkelek erre! Hiába kértem meg, hogy legyen kicsit halkabb, le se sz@rja! 5:45 helyett tehát fent vagyok 4-től! Ő meg mint aki jól végezte a dolgát, alszik egész nap!!

Tudjátok, mennyire ki vagyok már merülve??? Szeptember óta naponta kb 4 órát alszok!! (lefekszek már 10-kor, de hiába, mert hihetetlenül rossz alvó vagyok és nehéz elaludni, hiába sportolok, hiába vagyok nagyon fáradt..)


2011. nov. 24. 17:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
51%

Elhiszem, hogy rossz, én mondjuk alapból 4-kor kelek, de csak azért, mert ingázom suli, meg lakhely között. Nem valami empatikus apukád van, lehetne kicsit halkabb is, legalább, amíg fel nem kelsz, 1 óráig. Ezt vele kéne megbeszélned, semmi más nem segíthet. Ha ő nem fejezi be, te sem tudsz tenni semmit, elhiszem, hogy rossz felébredni mindig idő előtt, ráadásul kamaszként az ember alvásigénye sokkal nagyobb, mint felnőttkorban.

18/L

2011. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szerinte a "hiszti" miatt kerültem oda..
2011. nov. 24. 19:44
 13/20 anonim ***** válasza:
51%

Kelj fel 4-kor, és tegyél-vegyél a házban, hogy lássa, hogy ébren vagy.

Amikor ő alszik, akkor meg te ébreszd fel!

2011. nov. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
51%
Létezik tévéhez való fejhallgató, ha hajlandó azzal tévézni, az talán könnyíthet a problémán?
2011. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ne tízkor feküdj le, hanem 8kor. Így 4-ig simán kialudhatod magad.
2011. nov. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 /Anita_'94/ ***** válasza:

Valahogy pedig meg kéne tudni beszélni vele a dolgot. Ha máskor nem, hajnalban.

Apukám is hajnalban ügyködik a konyhában (nem akkor jön haza, csak korán szokott kelni), kávét főz, szendvicseket gyárt a hugomnak, netezik, reggelit ad a macseknak, meg ilyenek. És teszi mindezt olyan feltűnésmentesen, hogy még senki sem panaszkodott neki. Pedig elég nagydarab ember (több, mint 120 kg), mégis tud halkan közlekedni, ha akar. Az én szobámból nyílik az erkély és ki szokott menni hajnalban cigizni, a macska is nálam alszik és őt is kiszokta csalogatni és még a tejeskávémat is becsempészi az asztalomra...

Szerintem csak hozzáállás kérdése. Próbáld meg elkapni hajnalban (ha már felkeltett, úgyis mindegy), és hosszasan kifejteni neki a bánatodat. És ne hagyd közben tévézni, meg lerázni magad. Talán egyszer észhez kap...

2011. nov. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%
Az nem zavar, hogy éjjel keresi meg azt a pénzt amiből eltart?
2011. nov. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
25%
De bunkó vagy, utolsó.... ÚRISTEN.
2011. nov. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
38%
Utolsó előtti , téged biztos, hogy kár volt eltartani meg felnevelni, hallod...
2011. nov. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Igazatok van. Egész éjszaka dolgozott. Utána egy kis levezetéshez joga van. Az én apukám taxizott (főleg az éjszakában)...
2011. nov. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!