Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miéééért kelt fel? Miért esne...

Miéééért kelt fel? Miért esne nehezére kicsit halkabbnak lennie?

Figyelt kérdés

Apukám kamionsofőr, heti kb 5 éjszaka megy dolgozni, este 10 - hajnali 4-ig.

Hazaér 4-kor, megnéz valami filmet a nappaliba, főz magának kávét, stbstb.

Én nagyon rossz alvó vagyok. Bedugom éjszakára füldugóval a fülemet, csukott ajtónál alszok, mégis felkelek erre! Hiába kértem meg, hogy legyen kicsit halkabb, le se sz@rja! 5:45 helyett tehát fent vagyok 4-től! Ő meg mint aki jól végezte a dolgát, alszik egész nap!!

Tudjátok, mennyire ki vagyok már merülve??? Szeptember óta naponta kb 4 órát alszok!! (lefekszek már 10-kor, de hiába, mert hihetetlenül rossz alvó vagyok és nehéz elaludni, hiába sportolok, hiába vagyok nagyon fáradt..)


2011. nov. 24. 17:03
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

És már beszéltem vele erről, de szerinte hisztis vagyok! Még szép, hiszen már remegek a kimerültségtől...

Októberbe kimerültség miatt kerültem kórházba, 3 napig bent tartottak a pszichiátrián...

2011. nov. 24. 17:03
 2/20 anonim ***** válasza:
75%
Akadályoz valami abban, hogy délután is aludj?
2011. nov. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Mondjuk az, hogy akkor még éjfélkor sem tudok elaludni..

Ráadásul sok a tanulnivaló is. Elég nehéz úgy tanulni, hogy 5 mondatot sikerült megtanulnom 1 óra alatt... :( Pedig amikor kialszom magam, 3-4 perc alatt megvan az 5 mondat..

2011. nov. 24. 17:09
 4/20 A kérdező kommentje:
Amúgy iszok ilyen nyugtató, altató hatású teát, de nem nagyon ér semmit.. Csak kicsit mélyebben alszok.
2011. nov. 24. 17:10
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem valamilyen pszichés problémád van? Vagy valami más? Ezt ki kellene vizsgáltatni!
2011. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Tavaly amikor nem éjjel dolgozott, minden oké volt, mert normálisan kialudtam magam..
2011. nov. 24. 17:13
 7/20 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem itt más gondok is vannak, próbálj meg visszamenni a pszichiáteredhez.

Úgy tűnik, nem túl jó a viszony otthon köztetek, lehet, hogy ez is nyomaszt. Az alvászavarnak a zajon túl lelki háttere is lehet.

2011. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 .:Laci:. ***** válasza:
60%
enyém is ezt csinálja...ő nem kamionsofőr, hanem villanyszerelő, 14 napból 7-et dolgozik naponta asszem 12 órát, hajnalba megy este jön, van mikor este 11-kor mászik haza(olyankor zár be a kocsma)...én is rossz alvó vagyok valamennyire, nehezen alszok el és könnyen felkelek, mikor barátnőmmel alszunk együtt akk szinte minden moccanására felriadok de gyorsan vissza alszok, másnap egy kicsivel vagyok fáradtabb, de volt már, hogy egy hónapig együtt aludtunk minden nap és akk már nem keltem fel minden apró kis mozdulatára :) de vissza térve apámhoz, mikor este 11kor jön haza mindig bekapcsolja a tvt a konyhában, az én szobám meg a konyhából nyílik, kicsit süket szegény és állandóan 75 körül van a hangerő a tvn...oda áll tőle 1 méterre ordít a tv az arcába és úgy olvassa a teletextet éjjel fél 12-kor, nem érdekli, hogy rajta kívül még 3-an aludnának itthon, anyám is hajnalban jár dolgozni és ő se bírja kipihenni magát apám miatt, egyszerűen akárhogy szólunk neki nem változik semmi...de majd "kiszúrok" vele ha megint ezt csinálja, az én szobámban van bent a tv erősítője, anélkül kb nincs semmi adás se, ha 1x megunom kihúzom, bezárom az ajtót és nem tvzik :D
2011. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

De nincs semmi bajom! Ezen kívül minden oké az életemben, semmi bajom sincs.

Az elalvási nehézségek régen is voltak. De ha felkelek 4-kor, már képtelen vagyok visszaaludni.

2011. nov. 24. 17:17
 10/20 anonim ***** válasza:
61%

Apád mit szólt ahhoz, hogy a kimerültség miatt pszichiátriára kerültél?

Nehezen hiszem el, hogy ezek után annyi a válasza, hogy hisztis vagy. Ennyire nem ijesztette meg a kimerülésed?

2011. nov. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!