Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért? Miért vagyok ilyen...

Miért? Miért vagyok ilyen lusta, szétszórt?! 15/L

Figyelt kérdés
Elegem van magamból!! Egyszerűen nem bírok magammal, este mindig tök későn fekszem le aludni, így másnap kb. 5 percem van készülődni, úgy nézek ki a suliban, mint egy hajléktalan, ráadásul egész suliidőben éhezem, mert nem volt időm reggelizni, és csak álmosan nézek ki az ablakon, olyan fáradt vagyok. Mikor pedig hazaérek, leülök tanulni nagy nehezen, és vagy 3 óráig tanulok, ebből 1,5 órát álmodozom. Majd leülök gépezni... ENNYI!! ENNYI EGY NAPOM! :'( Miért? Miért vagyok ilyen? Semmihez nincs energiám. :( Valaki segítsen! Szeretnék kiegyensúlyozott lenni, rendszerezni akarom az életem, de béna vagyok. Nagyon. 15/L
2011. nov. 22. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, csak fiúban.


Talán kezdjük azzal, hogy most lefekszünk aludni :D


18/F

2011. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem lehet azért mert sokat gépezel este,és későn fekszel le.hánykor mégy aludni?
2011. nov. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Minden csak elhatározás kérdése... és a szabad akaraté.


Ha nincs meg hozzá az akaratod, akkor oda édes kevés az elhatározás.

2011. nov. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kamasz vagy, a szervezetedet kimeríti a növekedés meg az ingadozó hormonháztartás. Egy részről ennek az oka az állandó szétszórtság, másrészt meg a koroddal is jár, hogy többet álmodozol a kelleténél. A kevés alvás meg a reggeli hiánya meg csak rátesz egy lapáttal.

Ne aggódj, nincs veled semmi tragédia. :) Ez nem jelenti azt, hogy ne próbálj változtatni, az már fél siker, hogy felismerted a problémát.

Annyit viszont nem ér az egész, hogy romokban heverjen az önbizalmad emiatt. Tudom, nagyon nem vigasztal, de három év múlva jó eséllyel rendszerezett, kiegyensúlyozott életet fogsz majd élni.

2011. nov. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Tessék menni lefeküdni, holnap szép napod lesz! Jóéjt
2011. nov. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

mintha én írtam volna:( most is ahelyett h aludnék itt lógok neten..:/

17/L

2011. nov. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ezt úgy oldom meg hogy a suliig felébredek de aztán folytatom ott az alvást :D
2011. nov. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is nehezen megyek az ágyba, ha előtte számítógépezek, ezután általában még pörög az agyam és amiatt nem tudok aludni.

Nekem az segített, hogy sorozatokat nézek az ágyamban, jól betakarózom, meleg van, s egy idő után elálmosodom, elalszom. Kipihentebb vagyok így sokkal, sőt képes vagyok fél órával hamarabb felkelni azért, hogy valami finom reggelit dobjak össze, amivel a napom is jobban indul:))) 19L

2011. nov. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is suliba járok, de 23:00-nál nem tudok hamarabb lefeküdni..:/

Reggel felkelek, 5 KM-t letekerek a suliig, ez általában felfrissít, ezért az első órán tudok figyelni.:)

Nos a többi órán folytatom az alvást=D

2012. nov. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!