Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apa okozta a balesetet!...

Az apa okozta a balesetet! Hová forduljak? Mi tévő legyek? Bővebben .

Figyelt kérdés

Már 4 éve külön vagyok a gyerek apjától.Csak élettársak voltunk!Én és a kisfiam elég messzire költöztünk az apától és idén húsvétkor mikor látogatóba jöttünk haza odaadtam a kisfiam az apukájának hogy legyenek együtt úgyis ritkán találkoznak!Másnap hív az apa hogy baj van!!!

Bicajjal vitte a 4 éves kisfiunkat lábvédő és gyerekülés nélkül! Bekapta a küllő és kettétört a boka csontja, majd ez a csont elhajlította a síp csontot.Azonnali műtét.Drótozták a lábát, majd hetekig gipszbe volt!Hazaköltöztünk szüleimhez mert így dolgozni se tudtam!24órás felügyeletet igényelt a kisfiam.Végre elérkezett a szeptember mehet oviba! Örültünk mert javult a lába!Ma voltunk újra controllon és kiderült hogy újra meg kell műteni a lábát mert kinőtt a töréshelyére és csont ami feszíti a sípcsontját és tengelyferdülést okozott!

Ovit ismét nem tudja folytatni.Megint hetekig feküdnie kell, állandó felügyeletet igényel.Ismét nem tudok dolgozni se!

Az apa semmiben nem segít!Gyerektartást azt fizeti de az semmire se elég főleg hogy megint kórház és munkahely elvesztés. Kihúzza magát minden alól, egyedül oldjak meg mindent!

Mit tegyek? Hová forduljak? Segítsetek lécci.

Egy kétségbeesett anya :(


2011. nov. 22. 19:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom ez felelőtlenség volt! Remélem a láthatását lekorlátozzák. Mert amikor haszna van belőle hogy a gyerekkel lehet akkor jön, ha viszont vesztesége mint például elvinni a gyerkőcöt kórházba,besegíteni a költségekbe akkor meg eltűnik!
2011. nov. 22. 22:18
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha nem volt belőle semmi hivatalos ügy, akkor nem hiszem, hogy bármit is tehetsz. Esetleg kérdezz meg egy ügyvéd ismerőst, hogy mit lehet tenni.


(Kérdező! Légy szíves hanyagold, hogy minden mondat végére felkiáltó jelet használsz. Egyrészt idegesítő, másrészt olyan hatást kelt, mintha kiabálnál.)

2011. nov. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Bocsi a felkiáltó jelekért.


Mikor a baleset volt akkor nem csináltam belőle ügyet , de most újra a baleset miatt kel műteni :(


Felkeresek egy ügyvédet és hátha tud valamit segíteni a továbbiakban.


Köszi :)

2011. nov. 23. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!