Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kívánom már a párom...

Nem kívánom már a párom közeledését. Elmúlik?

Figyelt kérdés

A férjem ma reggel azzal zsarolt, hogy ha nem elégítem ki orálisan, akkor nem szeretem. Lehet, hogy csak viccelt, de elég komolynak tűnt. Én megtettem, de tulajdonképpen rám erőszakolta a dolgot, és most nem kívánom a közelségét. Sem az ölelését, a közelségét, semmit. Szeretem a férjem, eddig nem fordult elő ilyen, sőt, nem is dominált a kapcsolatunkban eddig, és én sem. Tudunk kompromisszumot kötni, megérti, ha nincs kedvem. Amúgy majdnem minden nap szeretkezünk, és az oráltól sem vagyok rosszul, sőt, csak reggel nem volt hozzá kedvem.

Egy félreértés ez az egész, de beszélni sincs kedvem róla. Ez elmúlik?


2011. nov. 20. 15:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben biztosan orba vágtam volna. Nem tettem volna meg a helyedben, jol lecsesztem volna.
2011. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!