Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kívánom már a párom...

Nem kívánom már a párom közeledését. Elmúlik?

Figyelt kérdés

A férjem ma reggel azzal zsarolt, hogy ha nem elégítem ki orálisan, akkor nem szeretem. Lehet, hogy csak viccelt, de elég komolynak tűnt. Én megtettem, de tulajdonképpen rám erőszakolta a dolgot, és most nem kívánom a közelségét. Sem az ölelését, a közelségét, semmit. Szeretem a férjem, eddig nem fordult elő ilyen, sőt, nem is dominált a kapcsolatunkban eddig, és én sem. Tudunk kompromisszumot kötni, megérti, ha nincs kedvem. Amúgy majdnem minden nap szeretkezünk, és az oráltól sem vagyok rosszul, sőt, csak reggel nem volt hozzá kedvem.

Egy félreértés ez az egész, de beszélni sincs kedvem róla. Ez elmúlik?


2011. nov. 20. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
mióta vagytok együtt?
2011. nov. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, hogy el fog múlni. szerintem azért ment el az egésztől a kedved mert úgymond rá lettél erőszakolva a dologra ami elég csúnya dolog. Nekem is volt egyszer ilyen, csak az a különbség, hogy nem lettem ráerőszakolva csak nem szóltam, hogy nekem nem lenne hozzá kedvem. Egy ideig nem is volt utána se de visszajött.

Viszont ne alázkodj meg így, ha nincs hozzá kedved, és ki is fejezed akkor ne hagyd magad.

2011. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Két hónap múlva lesz az öt éves évfordulónk, 2 éve vagyunk házasok. Ez volt az első, hogy ilyet mondott.
2011. nov. 20. 16:04
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
csak szopatott...hehe. de tényleg, ne reagáld túl, nem érdemes. találj ki te is valami hasonlót, sőt. álljon égnek a haja:D
2011. nov. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
vagy a farka :D Ha az áll az égnek, többre mész vele :D
2011. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De vicces ma mindenki. :)

Hozzá kell tenni, #4-es egész jó poén volt.

2011. nov. 20. 16:15
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
lehet hogy jó poén volt, de az 5. válaszban lehet a megoldás: "húzd fel" és az akció közepén/elején(ahogy tetszik) menj el wc-re, aztán feküdj le. ő meg rendezze le magát ahogy akarja, ha szeret:)
2011. nov. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

ne aggódj, ha eddig nem volt ilyen ez csak durci nálad. Bár jogos!

Amint gyengéd és kedves lesz megoldódik minden!

2011. nov. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak rosszabb lesz,majd ha nem kivánod ,neki meg kell a szex megrerőszakol?Ezen gondolkozz el,mi vagy te neki üritőzsák?Én úgy kivágnám...
2011. nov. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha ilyesmi ezentúl előfordul, mindenképp tisztázd vele, hogy poénnak gondolja-e ezt a zsarolást, vagy komolyan azt hiszi, hogy ez így rendben van.

Ha poénnak, akkor vedd te is viccnek, vagy közöld, hogy nem vicces, véleményedtől függően.

Ha komolyan gondolja, hogy zsarolhat, akkor elég nagy gáz van.

2011. nov. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!