Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzitek néha úgy, hogy elmúlik...

Érzitek néha úgy, hogy elmúlik a nagy lángoló szerelem?

Figyelt kérdés
Nekem ha távol vagyok a páromtól néha "beüt" és olyankor legszívesebben csak egyedül lennék, elmennék valahova és szünetet tartanék. Aztán általában minden oké lesz egy idő után. Veletek is szokott ilyen lenne, vagy velem nem okés valami?
2011. aug. 10. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen normális, ilyen érzés nekem is volt az előző kapcsolatomban pont úgy ahogyan leírtad. Aztán mindig visszajött a nagy szerelem érzés. Aztán 3 év után végül nem.
2011. aug. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

A felfokozott állapot, hogy nem tudsz enni, aludni, gombóc van a torkodban, állandóan vele lennél elmúlik, a szerelem nem.

Sőt, ha igazán szeretsz, az az évek múlásával csak erősödik.

Nővérem 16 év után is olyan szerelmes a férjébe, hogy csak csoda.

Ők még mindig lángolnak egymásért.

2011. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A lángolás mindenkinél elmúlik, vagy csökken néha, senki nem bírná örökké. De ennek az égvilágon semmi köze nincs a szerelem elmúlásához, vagy csökkenéséhez.
2011. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A nemrégen végetérő kapcsolatomba úgy éreztem, h a párom részéről csak az elején lángolt a szerelem, aztán lassan elcsitult... én 9 hónapon át szerelmes voltam és nálam lángolt a szerelem.:) Remélem, h olyan társat találok majd, akinél igy lesz, mint nálam.:)
2011. aug. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Ha most itt lenne mellettem biztosan nem járna ilyeneken az én agyam sem. :)
2011. aug. 10. 15:52
 6/11 anonim ***** válasza:
nekem volt 3 hosszú kapcsolatom és mindháromban az első pár hónapig tartott csak az az igazán lángoló szerelem. persze most is ugyanúgy szeretem a párom de már nem azzal a hévvel mint az elején. sajnos nálam hamar lecsengett az első lángoló időszak és az nem jön vissza sosem nálam.
2011. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Mindig alábbhagy, de ez így helyes, nem lehet örökké égni :)


Mondjuk nekem az ötödik év környékén jött el ez az időszak. Sokáig azt hittem, bennem a hiba de nem, ilyen az élet.

2011. aug. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én 10 éve vagyok szerelmes a férjembe. Most már persze nem izgulok, hogy mi lesz, ha meglát gyűrötten - tehát ez a fajta kamaszosan lázas készülődés elmúlt (bár tetszeni akarok persze, de úgyis ismer). De még mindig "beindulok" az illatától, érintésétől és hiányzik, ha nincs velem. Viszont az már olyan természetes, ha itt van :)

Kell néha a külön lét, saját élmények és persze vannak kifejezetten nyűgösebb korszakok is. De attól még a "mélyben" - bízom benne - egy pár leszünk mindig.

2011. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem olyan szokott lenni, hogy félig teher, hogy találkozni kell, felkapom magam minden apróságán, a másik félben meg vele akarok lenni.

Na ezt szakítás szokta követni.

2011. aug. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

" Gyakran csendes a folyó, de mély"



Valami hasonló a vers, ami a szerelemről szól, most hirtelen nem találom meg.

2011. aug. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!