Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nevelőanyám kezd megőrjíteni,...

Nevelőanyám kezd megőrjíteni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Apummal és nevelőanyámmal lakok már másfél éve(anyukám meghalt).Első hónapokban semmi probléma nem volt,de kb.5-6 hónapja folyton morog,meg apumat szidja(persze sunyiban,ha apám nincs itt vagy esetleg kertben van).És nagyon durvákat mond,egyszer apum elment bevásárolni,és elment a ház előtt egy rendőrautó,és elkezdte,hogy reméli apámat viszik és sittre vágják.Azt hittem ott helyben bekattanok és visszapofázok neki,de nem akartam balhét.Aztán nem egyszer volt,hogy engem és féltesómat(aki tőle és apumtól született)is szidta.Apum éjjeli őr egy közeli kertészetnél.Egyik este csak én,féltesóm,meg nevelőanyám voltunk otthon,mert apám dolgozott.Féltesóm(3 éves)elkezdett valamiért sírni,és erre nevelőanyám elkezd üvölteni,hogy mi mennyire élvezzük,hogy ő szenved,de nem baj,egyszer fordul a kocka meg ilyeneket mondott,hát majdnem szívinfarktust kaptam,emberek!Meg folyton azt hangoztatja,hogy mázlink van,hogy fiúk vagyunk,mert nem kell semmit se csinálnunk,csak a f@szunkat vakarni(szószerint idézek),meg hogy más nőnek ki van nyalva a feneke,meg ilyenek.Meg hogy ő mindent egyedül csinál,ami rohadtul nem igaz,mert apum mindig segít neki takarításban,főzésben meg ahol tud.Nemegyszer volt már apum és nevelőanyám közt veszekedés is,de végül mindig kibékültek.De hiába,mindig csak morog,meg szidja apumat.Egyébként rendes ember,nem utálom,jófej meg minden,csak már a tököm kezd tele lenni ezekkel a marhaságaival,de szólni nem merek,mert félek hogy az újabb veszekedéshez vezetne.

13/F


2011. nov. 19. 20:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha apád nem válik el/nem szakít ezzel a nőszeméllyel akkor bolond.Egy szülőnek a gyermeke legyen a legfontosabb.
2011. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hidd el,volt mikor már majdnem válás lett,de végül valahogy mindig béke lett a veszekedés vége.Egyébként apám nem tudja,hogy a nevelőanyám őt szidja nekem a háta mögött.Ha szólnék neki,félek hogy esetleg agyonverné vagy valami(tudniillik,apám elég keményfejű ember)
2011. nov. 19. 20:36
 3/14 A kérdező kommentje:
Vagy ha meg nem is verné,de hogy leordítaná a haját,az szent!
2011. nov. 19. 20:37
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem tűnik teljesen épnek.
2011. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Apukáddal meg kellene beszélni ezt. Nagyon durva. Lehet, hogy neked majd középiskolához egy kollégiumot kellene keresni
2011. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám megbeszélni vele?Úgyértem,mit mondjak,szóljak neki,hogy lehetőleg elkerüljük a veszekedést?
2011. nov. 19. 20:40
 7/14 anonim ***** válasza:
Pedig ha zavar akkor el kell neki finoman mondanod, meg föleg azt h veletek, gyerekekkel hogy beszél a nevelöanyuci! Ezt apud meg kell vele tárgyalja, mert továbbra elfajulhatnak a dolgok.
2011. nov. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj erről apuddal, mert azért a 3 évesnek sem jó, ha ilyenek hall. Esetleg hívd fel a kék vonalat (vagy vmi ilyesmit), hátha tudnak valamit segíteni. De persze titokban :)


14/L

2011. nov. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mondd, h: "apa, anyu minket egyfolytába szid, és veszekszik, de gyakran rólad is csúnyán beszél. Kérdezd meg töle mi baja?" mit szólsz?
2011. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én a felyedben felvenném és megmutatnám apádnak. Undorító dolog, ha valakit a háta mögött gyaláznak, de az plussz bunkóság, hogy a saját gyerekének!
2011. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!