Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nevelőanyám rendszeresen...

Nevelőanyám rendszeresen elfenekel. Ebben a korban ez nem túlzás?

Figyelt kérdés
15 éves leszek áprilisban és ha rossz jegyet viszek vagy nem megyek pontosan haza akkor térdére kell feküdnöm és pucér fenekemre kikapok tenyérrel. Ez más háznál is szokás vagy egyedi eset vagyok?
2011. febr. 22. 17:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
érdekes.fiú vagy vagy lány? apád mit szól hozzá??van a nevelő anyádnak gyereke?vele is így viselkedik?
2011. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelne a válasz az előző kérdéseire.

És az is, hogy bár megalázó, és nem mindig nevelő hatású a verés, de teszel ellene, hogy ne bántson? Mármint legalább az, hogy pontosan hazaérj, nem érné meg, hgoy ne kapj ki, ha már ez jár érte ? A rosszjegy ügyben, talán mondd meg neki, hogy mit szólna, ha leülne és segítene talnulni, minthogy itt ver és hatás alatt vagy, addig sem tudsz tanulni.

Egyébként elég durva nem is saját szülő, és levetkőztet, tényleg mit szól ehhez apud ? Hívj ki magatokra gyámhatóságot ha több a soknál, egyből elbeszélgetnének vele a nevelési módszereiről, és (perse félsz, hogy akkor azért fogsz kapni gondolom )akkor meg szépen remélhetőleg van másik normális rokonod, akihez odatanácsolnak, hogy lakjál velük, míg megoldja a problémáját, hogy ne így neveljen, mert ez már visszaélés, nem nevelés.

2011. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Másképp is próbál nevelni, vagy csak megver és kész ?

Vagy beszélget veled, de nincs hatása, eltilt dolgoktól előtte ?

Szerinted milyen nevelési módszer lenne rád hatással ? Csak érdeklődök.

Szerintem ez így azért nem hiszem, hogy jellemző, de biztos nem vagy egyedül sem.

2011. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok apámmal nem tartom a kapcsolatot és van egy féltesóm ő is fiú 5 éves. Neki a kézfejét kell kitartani ha rossz és azt veri pirosra.
2011. febr. 22. 18:16
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

És anyukád ? Vagy valaki a saját családodból ?

Mióta a nevelőanyukád ő ?

2011. febr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ő van csak meg a féltesóm.
2011. febr. 22. 20:31
 7/22 anonim válasza:
100%
Nagyon elpaskol vagy csak figyelmeztető jellegű verés?
2011. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Párat kapok általában de utána be kell mennem a szobámba egy órára de ott mindig megnézem hogy mennyire látszik meg a nyoma és a piros tenyérlenyomatot mindig látom..
2011. febr. 22. 20:36
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát előbb utóbb csak kínos lesz neki egy fejlődő kamaszfiú fenekét csapkodni. Esetleg próbálj meg beszélni vele, hogy téged ez mennyire zavar és mennyire ciki. Ha hajthatatlan akkor nem tudsz mit csinálni, fogadj szót, tanulj és ne késs el. Vagy egyáltalán nincs semmilyen rokonod akihez mehetnél?
2011. febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nincs. De amúgysem mehetek ameddig nem vagyok 18. Ma kistesómnak el lett verve pirosra a keze mert eltört egy poharat :(
2011. febr. 22. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!