Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Nevelőanyám rendszeresen...

Nevelőanyám rendszeresen elfenekel. Ebben a korban ez nem túlzás?

Figyelt kérdés
15 éves leszek áprilisban és ha rossz jegyet viszek vagy nem megyek pontosan haza akkor térdére kell feküdnöm és pucér fenekemre kikapok tenyérrel. Ez más háznál is szokás vagy egyedi eset vagyok?
2011. febr. 22. 17:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
És hol van a féltesód apja? Ő nem tehet ez ellen semmit? Ha nagyon nem bírjátok már akkor keressétek fel a gyámügyet, és mondjátok meg, hogy mindenért üt ver.
2011. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Először is próbálj vele beszélni, hogy te már serdülő vagy és ez nem helyénvaló, se az, hogy a kisöcséd kezét vörösre veri. Ezzel nem fog célt érni, őskőkori nevelési tanácsok.


Amúgy meg én már szexuális zaklatásnak is bemondanám.


Már most am azon filóztam amikor írtad hogy vörösre verte az 5éves kezét és hogy bánik veletek, hogy elküldöm ezt egy gyámügyesnek, azok meg könnyen megtalálnák és kapna a kezére/seggére ő is, ha máshol nem a börtönben.

De aztán úgy vagyok vele, hogy Ti dolgotok, először próbáljátok megoldani, aztán ha Te úgy érzed akkor szólj az ofőnek stb. és ők segítenek.


És egyébként örüljön hogy nem az én nevelőanyám, mert lány létemre édesanyámnak is visszacsaptam anno, amikor úgy éreztem hogy jogtalanul kaptam pofont.

És nem elítélni, aztán ő is elismerte hogy csak a munkahelyi stresszét vezette le rajtam, megbeszéltük, bocsánatot kért - de engem ne pofozgassanak nyomós ok nélkül, kicsi vagyok de tüzes.

Általában elég már csak annyit kérdeznem tőle, hogy a munkahely miatt feszült és leáll a kamunyaggatásommal - pl. kitűnő tanuló vagyok és hogy ne lustálkodjak már annyit, meg ne netezzek stb., tudja jól hogy mindig megtanulok rendesen.

Helyette kipanaszkodja nekem magát - az se király program, de jobb mint bunyózkodni :D:D

2011. febr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
77%

Ez már szexuális zaklatás. 15 éves fiúnak ok nélkül nem verik a pucér fenekét. Neked pedig életre szóló szexuális deformitásokat okozhat, pl. sokszor a szado,mazo beállítottságú perverz embereknek ilyesmi gyerekkori élmények okozzák a későbbi problémájukat.

Fordulj mielőbb a Gyámügyhöz!

Ha szólsz az osztályfőnöködnek, neki hivatalból jeleznie kell a Gyámügynek.

2011. febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Mindenképpen kérj ebben segítséget!

Én eddig el se tudtam képzelni hogy 15 éves gyereket bántanak otthon semmiségek miatt.Főleg ilyen megalázó módon.

Mert ha rendőrségi ügyet csinálnál,amiben valóban nagyon hibás vagy,akkor egy makarenkói pofon talán belefér,de én azt sem tűrném el szerintem.

Elfenekelés?uramisten.

Osztályfőnöködnél,gyámügynél feltétlen jelentsd ezt,főleg hogy a féltesóddal is így bánik.

Nem akarok látatlanban ítélkezni,de szerintem nem normális ember az,aki pirosra veri egy tehetetlen 5 éves gyerek kezét ,azért mert eltör egy poharat.

Az meg már egyszerűen perverz és beteges,ha egy 15 éves meztelen fenekét veri el.

2011. febr. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
29%
Jaj ezt beveszitek, ne már! :DDD
2011. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 ekeke ***** válasza:

Amit tanácsolok: azonnal keress fel egy pszichológust és beszélgess vele, ő pontosan fogja tudni, mi hova vezet, hogy ez a nő ne okozzon károkat nektek!!!! Se neked, se a kisöcsédnek!


Tudom mit írok, kérlek, tedd meg.


Várom majd hogy írj, mi történt.

2011. márc. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
ezt hogy hagyhatod?????????? ha rendes anyád volna még jolvan na de nevelőanyád ...szerintem rugd pofán
2011. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
De, túlzás szerintem.
2011. márc. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Keresd fel a helyi gyermekjóléti, vagy családsegítő szolgálatot, ők tudják mi a teendő, és tudnak neked segíteni.
2011. márc. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

amikor legközelebb mondja hogy na kisgyerek térdre, te fogod magad és aztmondod hogy nem, de csakúgy természetesen, ha erőszakoskodni próbál, elkapod a kezét, és határozzottan megmondod neki hogy nem

ezt eljátszod mindig...és persze javítasz a tanuláson, és időbe hazaérsz(tényleg, mikor van az az időben?)

14/f

2011. márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!