Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen programokat ajánlotok?

Milyen programokat ajánlotok?

Figyelt kérdés
16 vagyok,lány,van egy öcsém,ő 15.Apukánk(40)most jött haza 3hétre,egy másik földrészen él.most hétvégére nincs programunk.mit csináljunk?kinti-benit délutáni,esti,délelőtti programok is jöhetnek.köszi a segítséget előre is.
2011. nov. 18. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Hol laktok? Budapest/nagyváros/kisváros/falu? Kertes házban vagy lakásban? Alföld/hegyvidék? Van a közelben erdő, tó, folyó, stb.?

Írhatnék nagy általánosságban, de úgy nem akarok. Azt majd megteszi helyettem más.

2011. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
budapest,kertes ház,van erdő,de 15-16 évesek vagyunk! izgalmas programokat!!!
2011. nov. 18. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk kinek mi az izgalmas... :) Nekem a túrázás (ismeretlen helyek felfedezése izgalmas volt ennyi idősen is, de hát na... :) )

Aquapark, egyik nap bográcsozás, esetleg este nyársalás, bográcsozáskor amíg fő a kaja, valami játék/sport, amit szerettek.

Mozi, utána bowlingozás.

Activity, esetleg más társasjáték, amit szerettek.

Nem tudom milyen élményparkok vannak még ilyenkor nyitva, az is szóba jöhet.

Visegrádon bobozás.


Most hirtelen ennyi jutott az eszembe. Nem tudom, lesz-e olyan közte, ami tetszik nektek, remélem azért akad valami.

2011. nov. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm. :)
2011. nov. 18. 22:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!