Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha a barátom...

Szerintetek gáz, ha a barátom az anyjával egy szobában alszik?

Figyelt kérdés
Két szobás lakásban lakik a barátom az anyjával és a nővérével. A nővére másik szobában alszik a barátjával, a pasim meg az anyjával.
2011. nov. 18. 16:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%
Hát nem egy ideális helyzet, de gondolom, nem jókedvükből alszanak így. Nyilván a nővérének előbb lett párja, és így lestoppolta az egyik szobát. Ilyen helyzetben nem tudsz mást tenni, minthogy nálatok alusztok, mikor más éjszakai programot is terveztek. Vagy cseréld le egy olyan srácra, akinek többszobás háza van, ha ennyire gáz.
2011. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az miért is lenne gáz, hogy nem gazdagok???
2011. nov. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Annyira idegesít mikor feltesz valaki egy kérdést, és nem mondja el miért tette fel, vagy neki mi a véleménye, csak beírja, hogy kösz a válaszokat, nagyon mérges leszek ettől..
2011. nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A kérdést, azért tettem fel, mert nekem szokatlan volt ez a szituáció, mivel nekem saját szobám van. És érdekelt, hogy mennyire elfogadott, hogy egy srác, aki 20 éves az anyjával egy szobában aludjon.
2011. nov. 19. 13:17
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem olyan egyedi eset ez. Gondolom, míg a nővérének nem volt pasija, vagy ők, mint tesók aludtak egy szobában, vagy a lány az anyjával. Nagyon sok olyan példa van, ahol mondjuk mindkét szülő jelen van, hogy a már nagyobb, és különnemű testvérek is kénytelenek közös szobában lenni, mert másfél-2 szobás a lakás. De én olyat is ismerek, ahol az idősebb srácnak volt saját szobája, a 16(!) éves lány meg a szülei között aludt egy franciaágyban... Azért valljuk be, ehhez képest még Istenes, ha a te barátod csak a szobát osztja meg az anyjával...
2011. nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ha nagy többszobás lakásuk lenne, és úgy az anyjával aludna, az vicces lenne. de így, hogy nincs hely, így érthető.
2011. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Gondolj bele!

Átmész aludni egy éjszakára és két legyet üthetsz egy csapásra! :)

Sajnos vannak ilyenek ,nekem is van egy 30 éves ismerősöm aki a nővérével alszik egy nagy ágyon mert tényleg kicsi helyen laknak,és egyiküknek sem mennek jól sosem az anyagi dolgaik , a srác mindig próbál elköltözni otthonról úgy hogy át a csajhoz akivel együtt van de ez sem a legjobb megoldás mert egyik csaj csak a házukat újítatta fel vele aztán dobta a gyereknek meg rakás pénze volt benne.Szóval igen furcsa a dolog hogy az anyjával alszik ,de el kell nézni hogy ezt kényszerűségből csinálja!!!

2011. nov. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!