Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam el azért mert utáljuk...

Hagyjam el azért mert utáljuk egymást az anyjával úgy hogy csak látásból ismerjük egymást?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy a pasim édesanyja már előre utál engem.Ha nincs ott a barátom és elmegyünk egymás mellett hiába köszönök vissa sem köszön,semmi ilyesmi.Tudom hogy,úgy van vele én leszek az aki elviszi a fiát mert soha Bolodogabb nem volt még.A másik meg az hogy,nem csúnya Nő ez tény és való de valahol úgy érzem irigy rám....és tudja nagyon jól hogy,eddig én vagyok a legszebb és a legjobb bartnője a fiának. Ma ott alszok a pasimnál de a gáz az hogy,galériája van csak a konyhába tehát elsem tudom kerülni a vele való találkozást.A pasit nem akarom elhagyni mivel,nagyon jó ember és tudom és hiszem hogy,megbecsülni.Csak az a baj ezzel hogy,az egész családja ilyen egytől egyig.Nekem pedig ez fáj és piszkálja a lelkem hogy,nem jövök ki egyikkel sem és ebben a párom is igazat ad nekem.tanács?
2011. szept. 10. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezért én nem hagynám el. A szerelem mindent kibír.
2011. szept. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párod belátja,hogy az anyukája nem tud veled kijönni,de te erről nem tehetsz és teljesen melletted áll ebben(és mindenben)és 100% biztos vagy benne,hogy szereted,akkor ne hagyd el.Persze azért azt javaslom,hogy üljetek le(az egész család)és beszéljétek meg együtt,hogy mi a baja az "anyósodnak"veled.
2011. szept. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen a párom nekem ad igazat 100%.Annyit mond erre mindig hogy "erről én nem tehetek"Biztos hogy kis idő múlva megfogom kérdezni anyóskától hogy mi a baja velem:)
2011. szept. 10. 09:24
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
Egyet ne feledj el, hogy ő az anyukája, és mondhassa neked, hogy erről ő nem tehet, de az anyuka az anyuka, és az is marad örökké. Kicsit beképzeltnek tünt a szöveged, hogy eddig te voltál a legszebb és a legjobb barátnője. Lehet ha a stílusod miatt nem tetszel az anyósnak. Talán próbálj változtatni
2011. szept. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez nem beképzeltség hanem a való igazság.soha nem beszélt még velem,tehát ezért sem utálhat!
2011. szept. 10. 10:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vinnék a helyedben a kedves anyukának egy tál süteményt vagy gyümölcsötvagy bonbont ajándékba!Mikor mész hozzájuk...Aztán 1 tea v kv mellett elbeszélgetnék kicsit vele!
2011. szept. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!