Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon túlreagáltam? Ne

Vajon túlreagáltam? Ne

Figyelt kérdés

több mint egy éve vagyunk együtt, viharos, kapcsolat, sokszor nem tudok benne kiigazodni. soha nem mondja h szeret, bár a tettei sokszor azt mutatják h figyelmes, próbál kedveskedni.

ma viszont rossz kedvem volt és kibuktam h ennek nincs jövője, mit is akar tőlem, ugyanott vagyunk mint 1 éve, nem fejlődik a kapcsolat. ami azért is van mert sokkal idősebb nálam. ő még ekkor sem mondta ki h szeret csak össze vissza beszélt. nekem is jó h van valakim de úgy érzem nem komoly és csak elvagyunk, ami úgy érzem neki bőven elég. kár volt így kibuknom, de kijött belőlem. de még akkor sem mondta h szeret. mit tegyek? úgy érzem jó de nem is ez az egész ami van.


2011. nov. 17. 12:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

nem értem hogyha velem tölti sokszor a szabad idejét, kedves akkor miért nem képes azt mondani h szeret?

vagy egyszerűen nem szeret és csak kedves. van ilyen?

2011. nov. 17. 12:26
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha végig olvasod a saját kérdésedet, mint kívül álló, próbálva elrugaszkodni a problémától, fel fogod tenni magadnak a kérdést, hogy vajon mit kerestek Ti még egymás mellett?
2011. nov. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat sehova nem vezet,tehát egyértelmű,hogy jövője sincs.Ha a partnered valóban szeretne,Te azt tudnád/éreznéd,és nem ezen az oldalon filozofálnál,hanem biztos lennél a kapcsolatotokban...de nem vagy az!Ez azért csak jelent valamit.
2011. nov. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
a komfortérzetéhez kellesz....ágyasnak...
2011. nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Előzőnek igaza van!
2011. nov. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!