Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülőkön keresztül lehet...

Szülőkön keresztül lehet munkát ajánlani gyerekeknek?

Figyelt kérdés

A rokonságból az egyik lány a dédnagymamájához fog költözni egy panelba, viszont nagyon fontos a kutyája és vinné magával. Mivel az iskolai elfoglaltsága miatt csak későn érne haza, dédi meg túl öreg és törékeny egy kajla 30 kilós kutyához, eszembe jutott, hogy némi zsebpénzért fel lehetne kérni egy állatbarát gyereket, hogy naponta suli után sétáltassa meg, mozgassa le a kutyát.


Mivel a szülők felelősek ilyenkor a gyerekért, vajon járható út lenne a szülők felé reklámozni, hogy akár 14 év alatti gyerek is kereshetne így zsebpénzt? Vagy jogszabályok miatt ilyen nem kellene reklámozni?


2011. nov. 17. 11:29
1 2
 11/13 eszta41 ***** válasza:

Még egy a munkavállalásról: a 14 éves fiam SAJÁT ELHATÁROZÁSÁBÓL dolgozik. Minden nap megy a tanyára és segít

teheneket fejni. Nem korlátozom benne, nem fog ártani neki sem a munka, sem a felelősség.

A munkát Ő kereste magának!

2011. nov. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha már kell valaki akkor keres 16-17 évesek között..De az is lehet hogy egyetemista is örömmel vállalná hogy pár órára kimozduljon egy sétára,mert így legalább van oka(a kutya) hogy mozogjon,és még egy kis zsebpénzt is kap érte..
2011. nov. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hol laksz? Vannak olyan ismerőseim, akik szerintem szívesen bevállalnának kutyasétáltatást némi plusz pénzért. Én is :)

Igaz, nem vagyok már gyerek, 23 éves vagyok. Ha még nincs meg az alany, írj privátba. :)

2011. nov. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!