Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátnője, mégis érdeklem...

Van barátnője, mégis érdeklem őt, hogy is van ez?

Figyelt kérdés

33 éves pasiról, és egy 23 éves lányról van szó. Mi lenne a legjobb amit tehetnék?

Azt mondta megfogtam őt a kisugárzásommal és a bájammal, és hogy tiszta a lelkem.


2011. nov. 17. 09:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Már alapból az szánalmas, hogy van barátnője közben bepróbálkozik nálad. Amúgy ez tényleg sablon szöveg. Hajtsd el ha nem akarod, hogy csak megfektessen és annyi. Gondolj bele ha megcsalja a barátnőjét veled, akkor mi lesz ha te leszel a barátnője...ugyanez.
2011. nov. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

11:42 -pontosan.


Kedves kérdező. Már mentegeted: "Mi van, ha csak szegény nem tudja, hogy nekem is tetszik"

... de azért a jelenlegi barátnőt megtartja, mint pótlékot, ha neked mégsem kellene a fószer.

Jajj, nem vagy tini, gondolkozz már... bacarinthatod a tiszta lelked, ha veled fogja csalni a nőjét, és te még őt véded majd...

Alap, hogy nem kerülök közel olyan emberhez, akinek van barátnője. Lehet, hogy a pasi nincs tisztában azzal az alapszabállyal, hogyha van valakije, akkor nem kacsintgat másfele, de legalább neked legyen ennyi eszed. Aki erre képes, az nem fog megváltozni a két szép szemedért, és a benne tükröződő tiszta lelkedért... Ész, lányok, ész legyen veletek, mert ott vágnak át, ahol akarnak...


19L

2011. nov. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,ha annyira naiv vagy,hogy nem látsz át a szitán,akkor lefordítom Neked,szó szerint mit jelent ez a duma:,,Nagyon megdugnálak,baby,jók a melleid!A barátnőm miatt ne parázz,Őt úgyis lerázom valami cink kamudumával,feltétel nélkül hisz nekem,persze Te is.Hiszen azt mondtam,amit hallani akarsz.Szóval jöhet a menet!"


Ébredj fel Csipkerózsika,átvágnak a palánkon!!!!Szerinted az ilyen milyen ember lehet,aki a barátnője mellett félre nézeget,és mást kábít undorítóan nyálas kamudumákkal?Vajon melletted nem csinálná meg ugyanezt?Simán,mert Ő ilyen.Annyi gerinc nincs benne,hogy a másikkal szakítson.A szerencsétlennek meg szerintem fogalma nincs arról,hogy Te képben vagy.Még azt hiszi a lelkem,Ő a bájos és tisztalelkű a párja számára.Közben a meg a kis kujon ilyen sablonszövegekkel csajozik.Ébresztő!!!

25/N

2011. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta megfogtam őt a kisugárzásommal és a bájammal, és hogy tiszta a lelkem."


Nem valami eredeti fickó ez, minden második csajozós duma ekörül forog, hogy "Te más vagy, te olyan tiszta vagy, olyan ártatlan" bla, bla, bla...


Nem jelent semmit, sablon szöveg, csak meg akar fektetni, a barátnője mellett.


Ha le akar rázni, akkor meg azt fogja mondani, hogy "A barátnőm mellett KELL maradnom, de téged nem akarlak becspni, mert olyan TISZTA lélek vagy, hagyjuk abba, a te érdekedben."

Ez pedig lefordítva annyit tesz, hogy "Megdugtalak, jó volt, most már kopj le!"


Ne dőlj be neki, én is nagyon sokszor hallottam már ezt a dumát!

2011. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!