Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egy szemétládán...

Mit csináljak? Egy szemétládának érzem magam.

Figyelt kérdés

A barátnőmnek az autóbaleset óta kicsit eltorzult az arca, és furcsa a testtartása.

Már nem tudok rá nőként nézni, nem tud felizgatni mint nő.

Csak szánalomból vagyok még vele, de nemsokára szakítok szegénnyel.

Nem tudom elviselni tovább a szánakozó tekinteteket ,amikor együtt sétálunk.


2011. nov. 12. 11:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
Legközelebb csak szerelemből kezdj kapcsolatot. Ha valakinek csak a külseje kell, vagy csak fel akarsz vágni vele, ne hitegesd semmi komolyabbal.
2011. nov. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
50%

hagyd el.egyszer élsz haver. éld az életedet úgy ahogy akarod és ezzel a nővel már úgy nem fog menni. megértem hogy szereted meg hogy így nem fogsz nyugodtan aludni de majd elfelejted. egy kicsit erős volt amit írtam de én ezt tenném a helyedben.


és most lehet jönni hogy milyen köcsög vagyok meg szemét....

2011. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de szerintem sem szép, amit csinálsz!


Ha igazán szeretted volna, kitartanál Mellette!! Nem tehet róla szegény, hogy ilyenné vált, pont most lenne rád a legnagyobb szüksége, erre te lelépsz??? Szép...



Nekem is autóbalesetet szenvedett a Barátnőm, 2 évvel ezelőtt és Ő sajnos meg is halt! ...de ha túlélte volna és maradandó károsodásokat szerzett volna, én akkor is Mellette lennék, mert SZERETTEM!!! Te nem szeretted igazán a Lányt, mert akkor nem lennél képes ilyesmiért elhagyni, főleg, hogy gondolj bele, elég baj ez Neki, szükségen van rád!


Szegény Lány... Remélem, valaha kiheveri, amit okozol Neki és ha egyszer képes lesz bízni valakiben és szerelmes lesz, az új társa legalább SZERETNI fogja!!! ...ős Őt fogja szeretni, nem a külsejét!!


Amúgy annyira nem bírom, mikor valakinek a küslő a fontos, mert ahogy öregszünk, csúnyulunk! Akkor ha idősebb lesz a barátnőd, elhagyod majd csak azért, mert már nem olyan szép??? Pff...


Lényeg, hogy szállj magadba és legalább egy kicsit is próbáld meg szegény Lány helyébe képzelni magad!

2011. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
95%

Én nem ítéllek el, amiért már nem vonzódsz hozzá. Bárki bármit mond, a szexuális vonzódás igenis fontos egy kapcsolatban. Ha nem tart össze más (igaz, feltétlen szerelem, vagy gyerek pl.) akkor hagyd őt el ! Neki is szívességet teszel azzal, ha nem áltatod őt. Lehet, hogy ő is érzi, hogy már nem szereted őt. Ha normálisan kommunikálod ezt le vele, talán nem bántódik meg nagyon.

Ez tényleg csak intelligencia kérdése.


Viszont az, hogy megcsaltad egy irtó nagy gerinctelenség volt tőled!!!

Szánalomból nem szakítasz vele, de azért jól megalázod egy másik nővel? Te vagy a szánalmas, de komolyan!

2011. nov. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem is a szakítás a helyes út, ne bántsd tovább se magad, se őt. De az ég szerelmére, keress valami más kifogást, és el ne mondd neki, hogy a baleset miatt okozott torzulás miatt nem bírsz tovább vele lenni!!!!!!!!!!
2011. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Szid válasza:
100%

Teljesen egyetértek azokkal akik ezt undorítónak tartják. Nem hiszem el, hogy ilyenek kell itt olvasni, az ilyeneket embernek se lehet mondani...

És ha meghalt volna a barátnőd, inkább?? Örültél volna, hogy nem "elcsunyult", hanem inkább akkor elment??!! Szállj már magadba, egy ilyen gerinctelennek nő se való, nem tudsz te értékelni semmit se az életben, ha egy embert se...

A legnagyobb szüksége most lenne rád, és megcsalod-megalázod??

Már attól szemétládának kellett volna érezned magad, amikor ez egyáltalán eszedbe jutott, nem amikor már tervezgeted, megcsalod...

Aki ilyenek gondol - és ráadásul le is írja ide a fél világ elé - túl sok mindent megkap, de egyszer elveszítesz valamit, már nem fogod tudni visszatekerni az időt.

Szerintem nagyon gyorsan gondolkodj el azon, hogy hogy vieslkedsz egy érző emberrel... Valamint ha számítanának egy kicsit is a belső értékek számodra, nem csak a csomagolás, akkor eszedbe se jutott volna.

2011. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a lánynak esélye van egy TÁRSAT találni maga mellé, aki egy igazi FÉRFI lesz majd, nem úgy mint te.
2011. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!