Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogy mondjam...

Mit csináljak? Hogy mondjam el neki?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és összejöttem a barátom bátyjával.

Félek ,hogy ebből nagy családi balhé lesz náluk.

Félek ,hogy a barátom szülei mit szólnak majd.

(A barátom 17 éves, a bátyja 23)


2011. nov. 10. 21:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

A testvéri szeretet és tisztelet a másik iránt nem lehet náluk túl nagy erény, az már tény. Belemenni abba, hogy a tesó barátnőjét lenyúljuk, elég gusztustalan. És valahol a te viselkedésed sem jobb. Ha már érezted, hogy a másik iránt vonzódsz, annyi betyár becsületnek kellett volna benned lenni, hogy még idejében megmondod. Vagy féltél, hogy a 2 szék közül a padlóra esel?


A barátod szülei, nos joggal fognak neheztelni rád és talán az is meglehet, hogy nem szívesen látott leszel a házukban. Jogosan.

2011. nov. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ó, kérdező, milyen rendes vagy, h félted a (volt) barátod és a családja érzéseit.
2011. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne mond el neki, hanem szakíts meg mindkettőjükkel minden kapcsolatot.

Nem tudom, hogy hogy jutott eszedbe testvérrel összejönni. Nem csak párod tesójától, hanem tőled se elfogadható.

Ha az én családomban lenne ilyen probléma, nem tűrnélek meg a házamban, sőt amíg a nagyobb fiammal vagy, az ő jelenlétét is megkérdőjelezném.

Ilyet nem lehet tenni.

2011. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kirakta te meg bekaptad?Nagy volt a vonzás törvénye?Elóttem szólók közül már valaki leírta jellemedet...
2011. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
már csak az apa hiányzik a családból, menj és gyűjtsd be a maradék skalpot.
2011. nov. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Apuka mennyi idős? Két hét múlva ő jön?
2011. nov. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzed fiatal vagy egyszer élsz és egyetlen lehetőséget sem akarsz kihagyni?Az apjuk még hátra van...(de az unokatesókról se feledkezz meg!)
2011. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Mert nektek csak egy párotok volt egész életetekben?

Nem tehetek róla ,hogy szerelmesek lettünk egymásba a (nemsokára) volt barátom bátyjával.

2011. nov. 10. 21:36
 9/13 anonim ***** válasza:

Rendes kislány - családban marad :)))


Amúgy ha elég nagylány voltál, hogy félrekacsintgass, akkor legyél elég felnőtt a következményekhez is!

2011. nov. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
tudod is te mi az...
2011. nov. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!