Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adventi naptár üzenetekkel?...

Adventi naptár üzenetekkel? Ötletek kellenének

Figyelt kérdés

Szeretnék a páromnak csinálni egy adventi naptárat, amibe minden naphoz egy kis üzenetet írok. Vicces, kedves, vagy épp megható dolgokat, ami szép is, meg személyes is.

Csak ötletek kellenének, hogy miket írjak bele... Tudnátok adni ötleteket? Esetleg linket, ahonnan ötletet meríthetnék?



2011. nov. 1. 12:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Van egy pár ötletem.

Az üzenetek mellett lehetne néhány kis kupon is. Pl. talpmasszázs, teljes körű masszírozás, közös fürdő este, romantikus vacsora kettesben, meg amiket nagyon szeret. Ha tudod nagyjából, hogy mikor vannak nehezebb, fárasztóbb napjai egy-egy ilyet betehetsz az aznapi kis zsebbe. Egy nehéz nap után egy közös fürdőzést vagy egy masszírozást biztosan értékelne.


Néhány, az adventi időszakkal kapcsolatos idézetet, kis képet is el lehet rejteni. Esetleg 1-1 különlegesebb csokit is elrejthetsz.

16/L

2011. nov. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hú, köszi, ezek tök jól hangzanak :) 1-2 ötletet, beleteszek ebből :)
2011. nov. 1. 14:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A csoki nagyon jó ötlet, én is javasoltam volna :)


Szerintem mehet bele (ha nem vallás miatt adventeztek, hiszen a hite mindenkinek más és más) mondjuk néhány bölcsesség. Pl.:

"Ha túl nagynak tűnik a lépés, ne félj megtenni, s közben gondolj arra: egy mély szakadékon sem lehet átugorni két kis lépéssel." (keleti bölcsesség)


"A sárkány a széllel szemben, és nem a szél irányában emelkedik a magasba!" (keleti bölcsesség)


"Ha odafigyelsz a suttogásra nem kell kiabálást hallanod" (indián bölcsesség)


De ha keresztény vagy keresztyén vallást gyakoroltok (vagy adventista stb) Akkor írhatsz ki a Bibliából is idézeteket.


Ha ilyen családi, akkor akár találós kérdéseket, vicces rejtvényeket.


Ha a páros jó kedélyű, akkor minden napra egy humorosság :)


Remélem segítettem!

20/N

2011. nov. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!