Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal töltöm a Szilvesz...

A barátommal töltöm a Szilvesztert, és kellenének ötletek, hova mehetnénk?

Figyelt kérdés

Szóval, ahogy írtam,31.-én együtt leszünk egész nap, és szeretnék valami programot, hogy ne otthon üljünk. Budapesten valami? Nem szórakozó helyre gondoltam. És olyan 6-8 óra közötti program kéne, mert nem Budapestiek vagyunk (Érd)

mindketten 17 évesek vagyunk.


2010. dec. 30. 00:27
 1/8 anonim ***** válasza:
www.port.hu
2010. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
spáten?
2010. dec. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok.*

ja bocsi nem olvastam végig:S

2010. dec. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első: Köszönöm, meg nézem.


Második: Köszönöm, de nem vagyunk bulizósak, és Spáten nem is jó hely:) Semmi gond, máskor olvasd végig a kérdést azért, mielött válaszolsz:)

2010. dec. 30. 00:37
 5/8 A kérdező kommentje:

Az elsővel sem lettem előrébb!!!

További válaszokat várok!

Köszönöm.

2010. dec. 30. 00:48
 6/8 anonim ***** válasza:

szilveszterkor az utcán is buli van, bemnetek a városba és csak sétáljatok,nézelődjetek, találtok majd programot ami tetszik nektek


én így tennék

2010. dec. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha az elsővel nem lettél előrébb, akkor nem nagyon tudunk rajtad segíteni. Ott nagyjából minden fent van.
2010. dec. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
09:06 Köszönöm szépen:) Igazad van, mi is így fogunk tenni:)
2010. dec. 30. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!