Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt megoldani?

Hogyan lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés

Valaki mondja már meg legyen szíves, hogy hogy tudom azt megoldni,hogy le mondok anyukámról és más venné át a gyámom szerepét? lehetséges ez?

Anyukámmal nagyon megromlott a kapcsolat.

17/F


2011. okt. 24. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Te nem tudsz lemondani anyukádról!

Anyukád mondhat le a szülői jogairól,de feltételezem,hogy nincs szándékában.

Te annyit tehetsz,hogy ha van nyomos okod rá,akkor előbb szólsz az iskolai pszichológusnak aki szól a gyámügyeseknek.Ők tanulmányútra mennek,,és elbírálják,hogy jogos-e panaszod..

17 évesen már nem így kéne gondolkodnod..

2011. okt. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 LadyLee ***** válasza:
100%
1 évet kell még kibírnod - szerintem az fél lábon is menni fog.
2011. okt. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szulo mondhat le a gyerekerol, forditva nem. Ha csak annyi az indokod, hogy rossz a kapcsolatotok, meg a gyamugyre is felesleges bemenned. Meg egy evet varsz, es nem lesz gyamod. Amugy valoszinuleg, kesobb javulni fog a kapcsolatod anyukaddal. Kozvetlen kornyezetemben tobb ilyenre volt pelda.
2011. okt. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De anya is megteszi lemondrólam.Nem csak hogy rossza a kapcsoltunk ha nem vagyok itthon és főz pl akkor nekem nem hagynak.meg ehez hasonlók.
2011. okt. 24. 14:32

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!