Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék mást "sugározni"?

Hogy tudnék mást "sugározni"?

Figyelt kérdés
Nem volt még egy párkapcsolatom sem. A környezetem szerint ugyanis szinte sugárzik rólam, hogy nem lehet velem "csak úgy" lenni, csak komoly kapcsolatra vagyok hajlandó. Ami sajnos igaz is, úgyhogy fogalmam sincs hogy tudnék valami mást sugározni, hogy egyáltalán merjenek velem beszélni. Vagy az a baj, hogy nincs olyan férfi, aki szintén komoly kapcsolatot keres? Nem általánosítok, csak az környezetemben élőkre gondoltam, hogy nincs köztük olyan. Én mindenkivel el tudok beszélgetni, de ha meg sem mernek szólítani, akkor nem tudok mit csinálni. Szóval, hogyan kellene megváltoztatni a kisugárzásomat? Ötletek? Vagy, aki volt már ilyen helyzetben, az mit csinált? 28/N
2011. okt. 24. 12:18
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Jársz társaságba, szórakozóhelyekre, emberek közé?

Egyébként jönni fog, aki neked való, de addig is próbálgatnád. Különben honnan is tudhatnád, hogy ki az ,ha nincs összehasonlítás.

Ne akard annyira komolyan, görcsösen, ne úgy indulj, hogy komoly kapcsolatot akarsz. Ismerkedj, és utána majd csinálhatod komolyan, ha arra érdemes a kapcsolat.

Téged is elriaszt egy olyan pasas szerintem, akik mondjuk rögtön össze akarna veled költözni, mert ő annyira komoly kapcsolatra vágyik, pedig még nem is ismered, ugye?

2011. okt. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy ez tökéletes recept, de én jó sokáig úgy voltam vele, hogy komoly és értelmes kapcsolatot akartam, de idővel jutottam magammal egy olyan kompromisszumra, hogy ettől még nem muszáj elzárkózni a kalandoktól sem. Nyilván nem úgy, hogy kihasználnak és szenvedek, hanem egyszerűen én is csak jól akarom érezni magam. Jártunk bulikba, sosem öltöztem k.rvának, csak csinosan, és ha vkivel beszédbe elegyedtünk, akkor könnyed csevegés volt, és kész. Azzal is ugyanígy kezdődött, aki gyermekeim apja lett. Őt éppen abban a szakaszában kaptam el, hogy "soha többé nem kezdek nővel", egyszerűen csak nem akartam rá telepedni, és nemsokára ő szaladt utánam. Ha megismerkedsz valakivel, ragaszkodj a saját életed bizonyos részeihez, az később is meg fogja hálálni magát, és nem kelti azt a benyomást, hogy kapcsolat híján minden más csak szinte pótcselekvés.
2011. okt. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
41%
énszerintem pedig néha bele kell menni az alkalmi kapcsolatokba, mert úgy tanul az ember. a nők ilyen suempontból könnyeb helyzetben vannak, mint a férfiak, mert ha egy nő felkínálkozik, akkor nagyobb rá az esély, hogy a kiszemelt férfi él az ajánlazzal, mintha fordítva lennének a szerepek. szóval én azt tanácsolom neked, hogy vesd magadat bele a dologba és próbáld meg sokkal jobban keresni a férfiak társaságát, mondjuk szórakozóhelyen és ha nincsen veled különösebb baj, mondjuk nem vagy csúnyácska, vagy nagyon rosszul öltözött, ilyesmi, akkor biztosan találsz olyan férfit, akinél sikered lesz. ezek a rövid távú kapcsolatok azért is jók, mert ezzel bele tudsz tanulni az életbe, megtanulod, hogy mi az, amire majd a nagy Ő-nek szöksége lesz és nagyon hálás lesz azért, ha megadod neki. szóval én azt tanácsolom, hogy csak bátrsan mutasd ki a férfiak felé azt, hogy te szeretnél tapasztalatot szerezni, ha kell, mondd a szemükbe, ha kell (a férfiak ilyenen nem akadnak fenn). az első léps a sikerhez az, ha elkezdesz eljárni szórakozóhelyekre, mindegy, hogy nagyvárosban élsz vagy faluban, mert ilyen helyek mindenhol vannak, ott rengeteg ember csoportosul és ugye főleg a férfiak azért járnak oda, hogy nőkkel ismerkedjenek meg és nem feltétlen vannak nekik túl magas elvárásaik, szóval érdemes ott gyakorolni! sok sikert és ha gondolod, írd meg ide, hogy milyen sikerrel jártál!
2011. okt. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

13.21-es szerintem a lehető legrosszabb tanácsot adta neked.


Én ezt egyáltalán nem ajánlanám.Egy olyan ember,akinek még nem volt soha semmilyen kapcsolata(szűz is ráadásul),kizárt,hogy sérülés nélkül megússza ezeket a szituációkat.

Az első tapasztalatok a legkeményebbek,nagyon nagyot fognak ütni..Ehhez nem elég a pozitív hozzáállás,az érett gondolkodás,és egyéb well-educated tulajdonságok,sem a szépség sem semmi.Az érzelmeket nem lehet kizárni,javítani elsöpörni pedig pláne...


Szerintem sem változz,és ne állj szóba olyannal,aki gyanús.

Minden kapcsolat elején ki kell tárnunk a kártyáinkat,és általánosságban elbeszélgetni az illetővel(akivel még csak randizgatunk!!!),hogy megtudjuk milyen is a hozzáállása a dolgokhoz.

Le fogod tudni szűrni,hogy vajon egy érett,felelősségteljes ember-e avagy sem!

Az, hogy meg tudod, hogy a szülei elváltak(mindegy mikor),már elég gyanús tud lenni.Ha még ezt véleményezi is,akkor szintén levonsz következtetéseket.De ez sak 1 példa.Igenis lehet komoly dolgokról beszélgetni ismerkedéskor, mert nem azt kérdezzük,hogy velünk összeházasodna-e hanem majd egyszer,és mit gondol a házasságról pl,vagy lakott-e már együtt valakivel?


Ezek nagyon fontos dolgok.

Akivel nem lehet jót beszélgetni,azzal pedig folytatni nem érdemes.

A külsőségek és a beszélgetések utáni következő szint igen a szexualitás.Itt kiderül,te érted mennyit tesz az illető.Tapasztalatok híján is,azért relatíve le tudod szűrni abból,amennyi figyelmet rád fordít,mennyire megértő,elnéző veled szemben,mennyire segítőkész.És ezek után csak újabb szintek jönnek,szóval nagyon nehéz!

2011. okt. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
utolsó jól bezsél
2011. okt. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
41%

A válasz megírásának időpontja: ma 14:15


hát én meg pont azt mondanám, hogy a kérdezés írójának az a baja, hogy túl sokat gondolkodik. mert ha túl sokat gondolkozik ezeken a dolgokon, akkor nem csoda, hogy 28 éves létére sem sincsen még neki rendes kapcsolata., mert csak gondolkodik, hogy legyen ne legyen. de a férfiak meg ugye, akik a másik oldalon állnak, nem ilyenek, hanem azok szeretnek egyenes választ kapni, mikor elmennek egy sórakozóhelyre. szóval ha a kérdező mindig csak azt játsza egy szórakozóhelyen, hogy ő hideg vagy gondolkodik vagy túlértelmesilyesmi akkor persze hogy nem fog kelleni azoknak a férfiaknak, akik ott lennének és boldogak lennének, ha haza vihetnék. és így a kérdező lehet, hogy inteligensnek tűnik, de nem fog senkinek sem kelleni és akkor csak ide tud írni, hogy mi vele a bnaj, hoyg túl hideg vagy mi? belemenősnek kell lenni. jó persze én sem azt mondom, hogy rögtön elsőre össze kell szedni valami nemi betegséget vagy ilyenek, de egy kcsiit be kell vállalni a rázós meg bizonytalan részét is a dolgoknak, ha az ember akar valamit. szerintem hajrá, legyen egy kicsit lazáb a kérdező és higgye el, hogy lesznek sikerei, mert a férfiak szeretik azokatz a nőket, aki beleülnek az ölükbe, na ezt most nem szószerint értettem, de ha tudod, hogy miről beszélek, akkor érted. hajrá!

2011. okt. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Több nyitottság kell, ez biztos, de szerintem nem kell belemennie alkalmi kapcsolatokba annál jobban, mint amennyire kívánja. Tényleg nem fogja megúszni egyébként elkerülhető sérülés nélkül. Amiben javítania kell, az az, hogy esélyt adjon férfiaknak. Ne szégyelljen néha érdeklődőnek lenni, beszédbe elegyedni, szórakozni, lazulni. Ettől még nem kell lefeküdnie senkivel, csak lehessen rajta érezni, hogy emberileg kapcsolatba lehet vele lépni különböző szinteken. Tehát nem kizárólag komoly kapcsolatot keres, nem csak egy nagy Őt vár, aki majd feleségül veszi, hanem maga is próbálkozik. Legyen vele tisztában, hogy nem csak ő keresi a nagy Őt, hanem benne is szeretné valaki azt látni, de amíg elzárkózik, addig ez nem fog sikerülni.
2011. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

15:05:


Amit te írsz,ahhoz szerintem le kellene vetkőznie a gátlásait.Szerinted mégis hogy sikerülhetne ez?

Minimum 5 üveg pezsgő így első blikkre...Az esély adás az ismerkedésre,és a túl gyors tempó nem ugyanaz.

A kérdezőnek a minőségre kell mennie,és szerintem felesleges a tanító és tapasztalatgyűjtő létrákon már végigmásznia magát.

Igenis léteznek olyan emberek,akik szintén komolyan gondolkodnak.Amikor valamit nem lehet megoldani szakítani kell.Lehet 1 hónap után is.Attól még nem kell azt mondani,hogy ez biztos csak egy 1hónapos futókaland,szeretői viszony volt...


Mondjuk jó lenne,ha a Kérdező is írogatna válaszokat:)

2011. okt. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
boöcs szóval a tanító és tapasztalatos létrát a könnyelmű kapcsolatokra értettem....
2011. okt. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Most olvastam végig a hozzászólásokat.

1. Aki írta, hogy biztos szűz vagyok. Nos az már nem vagyok, mert olyan kapcsolatom azért volt, akivel eljutottam az ágyig.

2. Mondtátok, hogy próbálkozni kell, és majd sikerül. Szerintem azért nem sikerült eddig, mert nem vagyok valami türelmes, és ez a randizzunk, aztán majd meglátjuk, hogy mi lesz belőle ez szerintem időpocsékolás. De úgy látszik, ezt én láttam rosszul. Ezen mindenképpen változtatni akarok.

3. Túl sokat gondolkodok. Ez igaz, de nem olyan könnyű az embernek kikapcsolni az agyát.

4. Járok szórakozóhelyekre, gátlásaim nem nagyon vannak, úgyhogy nem kellene az öt üveg pezsgő. Csak mint írtam a türelemmel van gond.

2011. okt. 24. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!