Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám tiszta idegbajos. Mit...

Anyám tiszta idegbajos. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, van egy barátom akit imádok és tökéletesen boldog életem lehetne ha az anyám nem akasztana ki egyfolytában. teljesen elmebeteg, a semmiért is képes 2 napon keresztül is ordibálni velem. Pl.: annyit mondtam, hogy oda kellene ülnöm a géphez, mivel 1 gép van, mert készülnöm kell az külön angolra ugyanis felsőfokúzni akarok és nem igazán tudtam hogy kezdjek a házihoz. Erre ő elhordott minden sz*rnak hogy mért nem tanulok csak a gépezésen jár az eszem. Ha megkérdezem, h a barátom átjöhet-e ( ugyanis ő mondta h nyugodtan aludjon itt néha hétvégén ) akkor leáll velem veszekedni hogy milyen faszhiányos (!!!) k*rva vagyok hogy én mindig csak baszni akarok... A múltkor már nem is tudom mi miatt minden hülye r*bancnak lehordott, meg is ütött tele voltam kék zöld foltokkal, iskolában nem tudtam mit mondani mért van. Az iskolában rendszeresen lejárat, általánosban volt hogy bejött órára és leállt vele ordibálni, hogy mért nem vettem fel a telefont, volt hogy mások előtt fel is pofozott. Múlt éven is sokéig voltam bent iskolában ugyanis még órám volt 6-órakor ( tagozaton vagyok ) akkor i lejött és leállt velem ordibálni, hogy mért nem vettem fel a telefont hogy merészelek ilyet tenni. Én igazán nem vagyok az a bulizós tipus, nem is voltam még szórakozni pl discokba vagy fesztiválokon SOHA így egyedül vagy barátokkal. Soha nem maradtam kint este se sehol. Egyszer volt még 9.-ben randim egy sráccal és azalatt is végig hívogatott hogy hol vagyok takarodjak haza, pedig 3-kor mentem el otthonról és fél hatkor már otthon kellett lennem, pedig téliszünet volt. Semmit se csinálhatok mert órákhosszát ordibál és olyanokat mond hogy milyen hülye r*banc meg k*rva vagyok, dögöljek meg,stb. Bocsánat hogy ilyen hosszúra sikeredett.. :\ Mit csinálhatnék? Egyszer már összepakoltam, mert barátom anyukája megengedte hogy náluk lakjak mer itthon tanulni sem tudtam és nem engedte hogy elmenjek, rámzárta a lakást...
2011. okt. 9. 13:07
1 2
 11/14 anonim válasza:
szerintem is menj el egy orvoshoz és mond el hogy mi van mert a végén nagy baj is lehet belole pl beléd vág egy kést vagy valami iesmi
2011. nov. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A többiek már elmondtak mindent, én csak annyit tennék hozzá, el ne hidd, hogy f.szhiányos k.rva vagy, teljesen normális, ha egy ember vágyik a szexualitásra. Anyukádnak nem kevés problémája, elfojtása lehet ezzel kapcsolatban (is). Kerüld el, amennyire tudod, bird ki 18 éves korodig. Nekem apámmal volt sok bajom, de ha anyám csinált volna ilyeneket, én simán visszaütöttem volna.
2011. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Ne mond el iskolába vagy akárkinek ezeket, mert kihívják a gyámot és intézetbe kerülsz amit te nem akarsz. A barátodhoz nem költözhetsz még mert nem vagy felnött és süli beleegyezés kéne meg ilyesmik. Meg kell várnod sajnos, hogy betöltsd a 18at. Addig meg bird ki. Segíts neki ha tudsz, kedveskedj neki..stb. SOk sikert! :((
2011. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Intézetbe ne menj. Ez tény. A hirekbe is sokat olyat hallottam amit most inkább nem irok le.


Nem jó hallani. De anyukáddal tényleg komoly baj van. Mint mondod apukád beteg. Talán ő a gondozásába betegedett bele. Szerintem simogasd meg (mármint anyukádat) és közben probáld megnyugtatni.Probálj meg irni hozzá verset, de nagyon kiméletesen és gyönyörően.Lehetőleg rimeljen (de nem fontos). A lényeg hogy mutasd meg mennyire szereted. Aztán ha ez sikerült szervezzetek minél több anya-lánya programokat. Teszem azt pl közös mozinézés.Amúgy látom te nem vagy depressziós és örülök, hogy van egy kedves fiú akire mindig számithatsz. Sajnos nálam mindennek a forditja van.24 éves fiú vagyok, aki szörnyen depressziós és szerelmes egy lányba. Szóval érted mi a helyzet.

2015. okt. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!