Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám tiszta idegbajos. Mit...

Anyám tiszta idegbajos. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, van egy barátom akit imádok és tökéletesen boldog életem lehetne ha az anyám nem akasztana ki egyfolytában. teljesen elmebeteg, a semmiért is képes 2 napon keresztül is ordibálni velem. Pl.: annyit mondtam, hogy oda kellene ülnöm a géphez, mivel 1 gép van, mert készülnöm kell az külön angolra ugyanis felsőfokúzni akarok és nem igazán tudtam hogy kezdjek a házihoz. Erre ő elhordott minden sz*rnak hogy mért nem tanulok csak a gépezésen jár az eszem. Ha megkérdezem, h a barátom átjöhet-e ( ugyanis ő mondta h nyugodtan aludjon itt néha hétvégén ) akkor leáll velem veszekedni hogy milyen faszhiányos (!!!) k*rva vagyok hogy én mindig csak baszni akarok... A múltkor már nem is tudom mi miatt minden hülye r*bancnak lehordott, meg is ütött tele voltam kék zöld foltokkal, iskolában nem tudtam mit mondani mért van. Az iskolában rendszeresen lejárat, általánosban volt hogy bejött órára és leállt vele ordibálni, hogy mért nem vettem fel a telefont, volt hogy mások előtt fel is pofozott. Múlt éven is sokéig voltam bent iskolában ugyanis még órám volt 6-órakor ( tagozaton vagyok ) akkor i lejött és leállt velem ordibálni, hogy mért nem vettem fel a telefont hogy merészelek ilyet tenni. Én igazán nem vagyok az a bulizós tipus, nem is voltam még szórakozni pl discokba vagy fesztiválokon SOHA így egyedül vagy barátokkal. Soha nem maradtam kint este se sehol. Egyszer volt még 9.-ben randim egy sráccal és azalatt is végig hívogatott hogy hol vagyok takarodjak haza, pedig 3-kor mentem el otthonról és fél hatkor már otthon kellett lennem, pedig téliszünet volt. Semmit se csinálhatok mert órákhosszát ordibál és olyanokat mond hogy milyen hülye r*banc meg k*rva vagyok, dögöljek meg,stb. Bocsánat hogy ilyen hosszúra sikeredett.. :\ Mit csinálhatnék? Egyszer már összepakoltam, mert barátom anyukája megengedte hogy náluk lakjak mer itthon tanulni sem tudtam és nem engedte hogy elmenjek, rámzárta a lakást...
2011. okt. 9. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

televoltál kék zöld foltokkal?tiszta rámbó muterod.:D

leüssem?:)

2011. okt. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Próbálj akkor elmenni amikor nem tud róla nem kell bejelenteni hogy elmész, ha nincs más akkor próbáld kibírni 18 éves korodig akkor már úgyse tud mit csinálni mert nagykorú leszel nem zárhat be. Én az ilyen anyát már rég feljelentettem volna és nem érdekelnek az olyan kommentek h örüljön h megszülte bla bla. Nem kérte senki hogy szülje meg ha meg megtette akkor nevelje rendesen. Sztem a szüléshez is felmérés kéne mint a jogsihoz mert minden paraszt szülhet mint a kutyák. Apukád hol van?
2011. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nos igazából nem szeretnék az a fajta lenni h bújkálok anyám elől, szeretnék majd főiskolára menni és nem akarom elbaszni az életemet ezzel, de próbálok vele kedves lenni hátha őis máshogy viszonyul hozzám de ez nem igazán megoldás. Apukám jelenleg nem is dolgozik rá nem is számíthatnék mert beteg. és régebben sem állt ki mellém soha szeretett tudomást sem venni rólam..
2011. okt. 9. 14:30
 4/14 anonim ***** válasza:

nos, a te helyzetedben a legegyszerűbb, hogy a barátoddal együtt elmentek majd fősulira vagy egyetemre kollégistának.

pénzügyileg ott van a diákmunka, szoctám, laktám, bár nálam inkább az ösztöndíj meg a kutatómunka volt a befutó. elvileg a kolesz az megfizethető... és mivel 18+ lennétek már, símán lehettek egy szobában.


Gépezés: azzal se lehet gondod, már egész jó használt laptopokat lehet kapni, a progikat meg csak megoldod valahogy :)


A kék zöld foltok: aki velem szemben erőszakot alkalmazna, annak még a környékét is elkerülném. Sajnos amíg nem vagy 18 addig nem költözhetsz el otthonról mert rendőrrel vitethetnek vissza, de azt símán megteheted, hogy minél kevesebbet vagy otthon. legyél barátodnál, kjülönórán, könyvtárba ülj be, satöbbi

2011. okt. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
verd tüdőn a muterod szívlapáttal ;)
2011. okt. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én a helyedben megvárnám,hogy 18 legyek és tipliznék otthonról,mert ez így nem élet számodra!hiába akarsz te tanulni,ilyen körülmények között lehetetlen!mi jogon hord le mindennek és üt meg??!felháborító!az ilyen nem anya!
2011. okt. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Na és apukáddal mi a helyzet?Én is 17/L vagyok,ugyanez a helyzet van itt is!Ha gondolod beszélgethetünk : ) (de ne írj privátot inkább szólj és írok én mert ez az e mail címem már nem működik)
2011. okt. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Anyád tényleg hülye. Az iskolában nem lehet órán telózni. Ezt neki is tudni kéne. Ha nagyon nem bírod, menj inkább intézetbe. Vegyétek fel videóra, amikor üt, ver. A gyámügy el tudja intézni, hogy intézetbe kerülj. Ott legalább nyugalom lesz. Remélem. Bár ha egy évet kibírsz még, akkor utána mehetsz, ahová akarsz, csak onnan el!!
2011. okt. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Uu intézetbe nem akarnék menni semmiképpen :S
2011. okt. 11. 15:06
 10/14 anonim válasza:
Lemész a háziorvosodhoz és elmondod neki a problémádat majd ők kivizsgálják hogy nincs e valami baja mert lehet hogy tényleg beteg amiről nem tehet!!Egyik ismerősöm is igy járt csak az apjával és kiderült hogy idegbeteg!
2011. nov. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!