Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a plusz, ami ha megvan...

Mi az a plusz, ami ha megvan egy nőben, érdekessé és vonzóvá válik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 15:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Elérhetetlensége, titokzatossága. Az, hogy nem adja magát könnyen.
2011. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Egy elektromágnes? :D
2011. okt. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első írt. Plusz szerintem az, hogy úgy szereti magát ahogy, ez nagyon meglátszik egy emberen. Főleg a Nőn.
2011. okt. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 melcsiboszi ***** válasza:
65%
A meglepetések! :) Lassan három éve vagyunk együtt a párommal, egy éve vagyunk házasok, de még mindig tudok neki (persze kellemes) meglepetéssel szolgálni! ;)
2011. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Ez férfifüggő. Az egyik erre bukik, a másik arra. Az alap, hogy fizikailag bejöjj neki, ha ez nincs meg, veszett fejsze nyele. Ha a kinézeted vonzó számára, akkor némi kacérság, szellemi sziporkázás nem árt, meg persze éreztetned kell vele, hogy ő a született alfahím.
2011. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
szerintem az önbizalom az. nekem állitólag tökéletes alakom és szép arcom van, mégis egy rakás szemétnek tartom magam ahogy vagyok, és legszivesebben a busz legsötétebb hátuljába ülök, órákon meg a legszélső székre, vagy a sarokba. ismerősöm vastag csontú, molett, átlagos, de mivel ő elhiszi magáról hogy értékes és gyönyörű, hát látszik is rajta.
2011. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Az rengeteget számít, hogy elégedett legyél magaddal ( ez alatt nem a beképzeltséget értem, hanem hogy jól érezd magad a bőrödben), másrészt szerintem fontos a humorérzék ( nem az ocsmány, perverz humorra gondolok)is, a férfiak a vidám, jókedvű nőket kedvelik, nem a savanyúakat.

Néha kell hagyni, hogy igazi férfinak érezze magát. Kérd a segítségét, de minden apróságért őt ugraszd.

Szerintem ezek vonzóvá tesznek egy nőt. Persze minden férfi más: valakit a tűsarokban járó szexbombák vonzanak, valakit a sportos nők, valakit a vagányak, valakit a visszahúzódóbbak stb.

2011. okt. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

a harmónia


(nem amit az első írt, én hamar ráunok az olyanokra akik sokat kéretik magukat)

2011. okt. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Elsö vagyok. Nem azt mondom, h kéresse magát hónapokig, és játssza el az elérhetetlen tündérkisasszonyt, akinek senki nem elég jó, meg akihez mindenki túl kevés!

Azt mondom, hogy legyen benne egy távolságtartás elöször, ami kihívás a férfinak, ha már a külsö vonzalom megvan, akkor meg fogja akarni szerezni.

Titokzatosság: Nem kell kiteregetni a kártyákat azonnal, a 7.ajtó csukva maradhat.

Az, hogy nem adja magát könnyen, szerintem elöny. Szintén nem arról van szó, h pl. 20 évesen fél évet kell várni az elsö szexszel...

A humor igen, nagyon fontos, az egészséges önbizalom, és akkor megvan a harmónia.

2011. okt. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt nem lehet megmondani, mindentől teljesen független. Voltam én már pasinak elérhetetlen, titokzatos pillangó, szellemes voltam és lehengerlő vagyis a legjobb formámat hoztam, ám nem jött nála a szikra. Elkönyvelt egy aranyos, kedves, csinos csajnak, akivel jól ki lehet jönni és ennyi. De volt már olyanom is, hogy a legrosszabb passzban voltam, mogorva, hisztis és bunkó, ráadásul a ragya is kivert épp, volt rajtam 10 kiló plusz és úgy belémhabarodtak, hogy alig lehetett levakarni az illetőt. Az a legcélravezetőbb, ha mindenki önmagát adja és akkor később sem kell szerepet játszani.
2011. okt. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!