Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel teszitek érdekessé a...

Mivel teszitek érdekessé a hétköznapjaitokat, ha már azt érzitek az egész életetek olyan monotonan telik?

Figyelt kérdés
apró tippeket várok, köszi
2010. nov. 25. 07:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egyetemre járok, olyan tanáraim vannak, hogy minden percben érzem, hogy "élek"...nem mert olyan aranyosak...:P

Aztán távkapcsolatban élek mindig várom a hétnek a második felét, pakolok és megyek a páromhoz.

Gyakran találkozom a barátaimmal.

Érdemes keresni valami hobbit én gitározok mikor szomorú vagyok, vagy egyedül érzem magam.

Szeretek sétálni...gyakran sétálok...

hát kb...

2010. nov. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is zenélek. Nagyon szeretem, mert mindig leköt, és soha nem lehet megunni.

De amúgy sincsenek túl monoton napjaim, mert mindig történik valami. Pl. az elmúlt fél évben havonta menetrendszerűen elromlott valami létfontosságú dolog a lakásban, aztán rohangálhatok, hogy megoldjam a problémát.

Na meg mostanában a karácsonyi ajándékokkal foglalkozom sokat: Google-t nézek, családtagokkal egyeztetek, vagy akinek magam készítem, azt csinálgatom...

2010. nov. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami új dolgot kell kipróbálni, lehetőleg közösségben. Nézz körül, hogy közeledben milyen tanfolyamok, klubbok vannak. Megtanulhatsz varrni vagy járhatsz fotoklubba, de mehetsz búvárkodni vagy falatmászni is. A lényeg, hogy újdonság legyen, ki kellejen otthonról mozdulni és lehetőleg legyen társaság is.
2010. nov. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor fogom az mp3-at és elmegyek sétálni, ha nagyon menni akarok valahova, de nincs kitűzött célom, arra tökéletes.

Vagy elmegyek edzeni, kipróbálok valami újat, vagy telefonon elnevetgélek a barátnémmal.

2010. nov. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Új hobby! Én kaktuszokat gyűjtök, ezeket fotózom, kipróbálom a neten talált érdekes és guszta recepteket, attól függ mi érdekel.
2010. nov. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szerintem izgalmas dolgokat kell csinálni, ami adrenalint termel.. nem feltétlenül kell hogy veszélyes legyen, pl autóversenyzés, de lehet barlangászni, falat mászni meg ilyenek. legalább heti szinten.


a másik meg ami fontos, művészi én kibontakoztatása, pl gyöngy fűzés, festés, rajzolás, stb.

2010. nov. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
08:10 egyetértek, én is búvárkodom :-D
2010. nov. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én pl. most nekifogtam kötni, holott ált. iskolában kötöttem utoljára. Vagy időnként elkap az egészséges életmód, akkor az tölti ki napjaimat. Találkozz családtagokkal, barátokkal, apró kis célokat tűzz ki az életedben, kényeztesd magad, olvasgass, ez csak szimpla semmittevés is lehet, lényeg, hogy te jól érezd magad! Keress hobbit, ami tetszik! És fontos a kapcsolatok ápolása.
2010. nov. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

szerintem egy kiskutya( vagy egy cica, ha nincs sok szabadidőd). Amellett biztos nem lehet unatkozni:))

Vagy néha kölcsönadom az enyémet, mikor nyugira vágyom:):)

2010. nov. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

én képeslapokat szoktam küldözgetni. Van hozzá egy nemzetközi oldal: www.postcrossing.com

Ettől minden napom más lesz, hisz többnyire vár valami meglepetés a postaládában -egész nap lehet ezt várni, hogy ma mi lesz :) ha meg nem vár semmi, kérek én egy címet és írok valakinek. A képeslapokat utána is lehet rendezgetni, ábrándozni, utazásokat szervezgetni a kapott lapok alapján. Persze elismerem, elég költséges hobbi, de nagyon érdekes-változatos tud lenni.

2010. nov. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!