Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az egzotikus volta teszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az egzotikus volta teszi vonzóvá?

Figyelt kérdés

Múltkor buliban voltam, és felfigyeltem egy nagyon csinos, édesen szexi,aranyos lányra. Egészen elbűvölő volt a mosolya,odamentem hozzá (barátnőkkel volt)táncolni, de elhúzódott,és mondta,h van barátja.

Kb. félóra múlva megérkezett a "barát": egy néger pasi!!!

ez nálam totál kiverte a biztosítékot...úgy ugrott a nyakába...utána egész éjjel összebújva táncoltak, csókolóztak...én meg csak álltam ott mint egy f.sz.

Jóképű vagyok,sportos magas,mivel volt jobb nálam az a feka srác?

Egyáltalán mi visz rá egy gyönyörű lányt (akinek lehetne normális fehér pasija)arra,h szóba álljon egy négerrel?


25/F


2011. máj. 25. 18:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

"Jóképű vagyok,sportos magas,mivel volt jobb nálam az a feka srác?"



Kicsit sincs nagy arcod. :)



"Egyáltalán mi visz rá egy gyönyörű lányt (akinek lehetne normális fehér pasija)arra,h szóba álljon egy négerrel?"


Gondolom az vitte rá, mivel őt szereti.

2011. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 tsz-tag ***** válasza:
100%
nagyobb a káró...különben meg hülye kijelentéseket teszel...mitől lehet több nálad?annyival hogy nem is ismer téged a csaj és őt meg igen....na ennyivel van több az ő kapcsolatukba
2011. máj. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de eddig csak ronda kövér nőket láttam néger palikkal,akiknek esélyük se lenne a magyaroknál...
2011. máj. 25. 18:15
 4/17 tsz-tag ***** válasza:
100%
na akkor felteszek egy kérdés, látsz egy tipp topp formákkal megáldott félvér csajt, nem néger de erősen kreolos hatást kelt...ha még normális is te nem jönnél vele össze?Vagy egy iszonyat jó japán bukszussal?
2011. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
te rasszista köcsög -.-
2011. máj. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hallottál már arról a szóról, hogy szerelem, meg hogy abban nincs logika? Amúgy meg semmivel sem vagy jobb mert lenézel másokat és beképzelt vagy. Biztos sokan vannak akik tőled hánynák el magukat. Eleve a lányok mást tartanak vonzónak mint a fiúk. Mindenkinek más az ízlése. Azért mert te gondolsz valamit még nem jelenti azt, hogy az világméretű igazság csak a saját véleményed.
2011. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%

Pofára estél és ez most fáj. Megsértették az önérzetedet. De ettől még nem kell ilyen rasszista kinyilatkoztatásokat tenned, mert ettől senkinek nem leszel szimpatikus. És ha a csaj pasija nem egy fekete srác lett volna hanem egy "normális fehér" pasi akkor nem akadsz ki, hogy kosarat kaptál?

Az írásod alapján tipikusan az a pasi lehetsz akitől messziről a hideg kiráz. Nagyon unszimpatikus ám ha egy csávó beképzelt amiért jóképű. Arról, hogy jó a fizimiskád max a szüleid tehetnek meg a gének.

2011. máj. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%
mert csak feka már le kell nézni? akkor már sokkal kevesebb nálad? gázvagy. nem csodálom hogy elhúzódott a lány, a helyében ha nem is lett volna pasija, akkor is elhúzódtam volna....
2011. máj. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
konkrétan az a furcsa,h ez a lány tényleg nagyon bájos volt,és gyönyörű,simán találna magyar, vagy legalábbis fehér pasit. Azon az éjszakán sem csak én voltam az egyetlen pasi aki megkörnyékezte...de ő mégis egy négert választ...ezt nem értem
2011. máj. 25. 19:40
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem érted, mert nem bírod felfogni, hogy a néger ember is csak kinézetben más mint a többi, és egyik ember sem normálisabb mint a másik. Legfeljebb jellem alapján lehet valaki normálisabb, de nem bőrszín szerint. A jellemét meg ugye nem ismered. Most komolyan tanultál te biológiát? Az csak a színe, semmi egyéb...
2011. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!