Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az egzotikus volta teszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az egzotikus volta teszi vonzóvá?

Figyelt kérdés

Múltkor buliban voltam, és felfigyeltem egy nagyon csinos, édesen szexi,aranyos lányra. Egészen elbűvölő volt a mosolya,odamentem hozzá (barátnőkkel volt)táncolni, de elhúzódott,és mondta,h van barátja.

Kb. félóra múlva megérkezett a "barát": egy néger pasi!!!

ez nálam totál kiverte a biztosítékot...úgy ugrott a nyakába...utána egész éjjel összebújva táncoltak, csókolóztak...én meg csak álltam ott mint egy f.sz.

Jóképű vagyok,sportos magas,mivel volt jobb nálam az a feka srác?

Egyáltalán mi visz rá egy gyönyörű lányt (akinek lehetne normális fehér pasija)arra,h szóba álljon egy négerrel?


25/F


2011. máj. 25. 18:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%

ne legyél már ennyire rasszista:)

szeretik egymást,ez neked miért fáj ennyire?:D

ha nekem bejön egy srác akkor lényegtelen h fekete avgy fehér,de a félfér is jó...

egyedül a romáknál van előítéletem,mert ott kevés a normális.

2011. máj. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Nekem kifejezetten bejönnek a fekete pasik, pedig se dagadt, se ronda nem vagyok. Számomra nem a nagy farok miatt vonzo egy ilyen férfi, hanem kifejezetten tetszik a börük szine, az arcszerkezetük,a fekete szemeik... A másságuk jön be.
2011. máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

semmi kulonbseg nincs akozott, hogy neger-e vagy nem!!!!!

Mitol gondolod, hogy barmivel is jobb vagy egy negernel?

ha feher lett volna, akkor is kiirod, hogy "mi visz ra egy gyonyoru lanyt, hogy szoba alljon egy masik sraccal aki nem en vagyok?" es mi van ha a neger fiu magyar volt, magyarul beszelt? mert itt szuletett mondjuk? mert en ilyet is ismerek... nem kotelezo minden magyarnak magyarral jarnia...

2011. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%
Sok csajnál ez a menő, azért. Nézd meg Fekete Pákót, körülötte is ott vannak a nők, pedig hülye, mint a segg.A csaj kipróbál valami exoticumot, ennyi. Majd megunja és akkor próbálkozhatsz megint, több sikerrel.
2011. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
az írási stílusodból ítélve, ezerszer jobb egy feka pasi mint Te.
2011. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Úgy látom kérdező, erre itt nem fogsz választ kapni. Sajnálom, mert én is kíváncsi lettem volna.
2011. máj. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 IQnindzsa ***** válasza:
100%

Az én barátnőm Egyiptomi származású és gyönyörű a bőre ,a szeme és ABSZOLÚT magyar. Képtelen vagyok őt a bőrszíne alapján másnak tekinteni. Te meg képtelen vagy annak a fiúnak a bőrszínétől eltekinteni. Olyan mélyen benned van valami zsigeri rasszizmus ,hogy képtelen vagy megérteni ,hogy a lány ugyanúgy szeretheti teljes szívvel azt a fiút mint egy magadfajta jóvágású magyar gyereket. Arról nem is szólva ,hogy már élnek Magyarországon második generációs feketék akik Magyarországot érzik a hazájuknak és a Magyar az anyanyelvük. Semmiben sem kevesebb az a fiú, ami miatt jogod lenne őt lenézni.

Szerintem az ellenérzéseid azért ilyen nagyok mert valószínűleg nem ismersz egyetlen feketét sem közelebbről. Nincs néger ismerősöd, barátod... El sem tudod képzelni ,hogy az a srác csak egy ugyanolyan srác mint a többi... Csak történetesen azzal a lánnyal jár akivel te akartál járni. Egyet tehetsz. Elfogadod a tényt és továbblépsz.

Igyekeztem a válaszomban finoman fogalmazni és nem nevezni téged rasszistának de nézz magadba és észre fogod venni ,hogy ez az egész a rasszizmusodból táplálkozik.

Remélem tudtam segíteni a válaszommal. :)

2011. máj. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!