Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi pénzt tudtok félre...

Mennyi pénzt tudtok félre tenni havonta a szegényebb időkre?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 19:10
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
34%

ketten együtt a párommal olyan havi 2300 eurót tudunk félretenni, de ehhez nem kell spórolnunk különösképpen. Fenntartunk egy viszonylag nagy albérletet, és évi többször járunk külföldre nyaralni.


23L, barátom 24

2011. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
26%
Én eddig mindig félre tudtam tenni, de mióta itt van az anyám a nyakamon a hiteleivel, sajnos nem, mert neki kell segítenem.:-( Egyedül könnyebben meglennék, de hát, mindenkinek van keresztje, nekem ez jutott...:-(
2011. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
24%

változó, csináltam egy vésztartalék kasszát.

Abba pakolom a plussz pénzt ,az nincs , nem létezik.

Ha összejön egy x összeg lekötöm ,ha még több összejön befektetem.

2011. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
45%
eddig 3-400 fontot, utóbbi két hónapban 100 körül, mert éppen lakásberendezünk.
2011. okt. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

kb. 2 ezret (max. 3 ezret), de azt apránként, kb. 500-asonként dobom be egy perselybe.

elég nehéz. pláne azért, mert tanulok (még mindig nincs munkám) és ez mind abból van, amit a szüleim utalnak. de muszáj. kicsit olcsóbb parizer - és lassan összegyűlik a pénz egy télikabátra. :/

2011. okt. 5. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
bárcsak félre tudnák tenni... az azt jelentené, hogy van miből... de sajnos nincs. úgyhogy 0 ft.
2011. okt. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

5000-t. nem sok, de több a semminél. ha jobban keresnék sem emelném az életszínvonalamat, inkább többet tennék félre.

most részmunkaidőben dolgozom, ha találok valami normális 8 órás melót, akkor a fizetésemnek legalább a felét félre fogom tenni. nem akarom, h elszaladjon velem a ló. ha eddig megéltem kevés pénzből, akkor ezután is menni fog.

2011. okt. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
régen többet kerestem, akkor változó volt, a 120 ezer feletti részt tettem el, az volt, hogy 5000 volt, volt, hogy 50-60 ezer. viszont nem voltam rendesen bejelentve. Azóta van egy jobb munkám, a páromnak is jobb egy kicsit a fizetése, de így még egyelőre nem sikerült elrakni. Dolgozunk rajta. Mi 200-asokat gyűjtünk, van, hogy abból el tudunk tenni 5000-t egy hónapban, van, hogy 10-et. változó. Ez a max. Remélem lesz még jobb is.
2011. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!