Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem viszonozza a férfi...

Miért nem viszonozza a férfi a kedvességet?

Figyelt kérdés

Párom nap mint nap kap tőlem valamilyen kedvességet, figyelmességet, apróságot. Pl egy szelet csoki, fél óra masszírozás, lemosom a 2 kocsiját hétvégén, kimosom a ruháit, kaját csinálok neki. Nem élünk együtt, jövőre terveztük "volna". Viszont már 5 éve együtt vagyunk. El is várja, hogy segítsek neki és figyelmes legyek, de ő szinte semmit nem ad vissza. Egy kivétel: heti 2-3 szor úgy alszunk el hogy magától hozzámbújik.

Én sem kérnék sokat tőle, csak hogy legyen kedvesebb. Ehhez képest az ellenkezőjét kapom. Segítek neki és kritizál, pl ha leejt valamit még azt is rám fogja, hogy miattam esett le és tört össze, mert hogy én észrevehettem volna és arrébb tehettem volna. Munkából haza 15 percet gyalogolok az 50 perces buszocskázás után, mert képtelen arra, hogy elém jöjjön ami neki kocsival 4 perc oda-vissza. Nem is beszélve arról, hogy egy hónapban 40-50 ezret eltankol, de kifizettetné velem a 2 ezer ft-os üzemanyagot, ha mindennap mondanám hogy jöjjön be elém. Kétszer jött elém az utóbbi 2,5 hónapban, de mind a kétszer probléma lett belőle, hogy neki erre nincs ideje, meg hogy ha tudnám milyen sokat fogyaszt a kocsi. Pedig ő szabadúszó, úgy osztja be az idejét ahogy akarja, de mindig ráfogja hogy elfoglalt. De ha jön valamilyen munka, akár csak 1000 ft-ot is keres vele 1.5 óra alatt akkor az fontosabb mindennél. Minden egyes ft-ot meg akar fogni, igaz spórol is, nem költekezik. A családjával is hasonlóan viselkedik. Őket is csak akkor viszi vagy megy értük valahova, ha végszükséglet. Bár úgy vettem észre, hogy a családját azért többször elviszi ahova kell (pl orvos is tőlünk 5 km-re van), de még otthon él. Szerintetek miért ilyen? Legyek vele én is olyan amilyen ő velem? Vagy gyerekes dolog lenne úgy viselkednem ahogy ő teszi? Pedig már kicsit vagyis inkább felér én is visszavettem az adakozásomból, de észre sem vette :( Adjatok valami jó tanácsot légyszives!


2011. szept. 30. 16:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Miért kötöd magadhoz olyanhoz, aki ràd fütyül. Még, hogy összeköltözöl vele, azt a napot megbànhatod örökre.
2011. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Az én véleményem az,hogy nekem ilyen férfi nem kellene!!!Mit szeretsz benne?Van benne egyáltalán pozitiv dolog?Szerintem nem érdemes pazarolni rá az éveket!
2011. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Fújj nekem ilyen sz*r alak nem kellene, minek hagyod magadat lábtörlőnek?

Keményíts be! Ne csinálj neki semmit csak követelj! Egyből elillanna a nagy "érdekszerelme".

2011. szept. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Kár a gőzért, úgyis vele fog maradni...

Ez kell neki, erre van szüksége.

Ha nem így lenne már rég szakított volna és nem idejönne "büszkélkedni", hogy ő mekkora áldozat.

2011. szept. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

szóba se állnék ilyen kis p.ccsel....

most komolyan, ahogy már kérdezték előttem is: van valami, ami vonzó benne számodra?

valami érdeked fűz hozzá, hogy nem bírsz elszakadni tőle?

és hidd el, ha vele maradsz, és ne adj Isten méltóztatik összeköltözni veled, akkor is te leszel a lábtörlő, aztán meg majd jól le is b@sz, ha nem úgy történik valami, ahogy ő akarja....de a te életed, mindenki a magáéért felelős

2011. szept. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, te vak vagy? Hogy nem látod azt, amit rajtad kívül mindenki?

Ez az alak soha nem fog megváltozni, ha arra vársz akkor buta vagy.

2011. szept. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy azért "szeret" téged, mert mindent megcsinálsz neki. Biztos, hogy azért könyörögte magát vissza,mert rájött, hogy nincs aki kinyalja a seggét, nincs aki lemossa az autóját, aki főz, mos rá. Tudod, én nem dicsekednék itt, hogy még mindig nem hagytam el, de te tudod. Én ezt egy hétig sem viselném el, nemhogy 5 évig! De vannak emberek, akik "szolgának" születtek és bármit tesznek, nem tudnak ebből kikerülni. Sajnálom, jobbat érdemelnél!
2011. szept. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Megszokta, hogy kiszolgálod, és amit megszoksz, azt nem becsülöd meg.
2011. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!