Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem viszonozza a férfi...

Miért nem viszonozza a férfi a kedvességet?

Figyelt kérdés

Párom nap mint nap kap tőlem valamilyen kedvességet, figyelmességet, apróságot. Pl egy szelet csoki, fél óra masszírozás, lemosom a 2 kocsiját hétvégén, kimosom a ruháit, kaját csinálok neki. Nem élünk együtt, jövőre terveztük "volna". Viszont már 5 éve együtt vagyunk. El is várja, hogy segítsek neki és figyelmes legyek, de ő szinte semmit nem ad vissza. Egy kivétel: heti 2-3 szor úgy alszunk el hogy magától hozzámbújik.

Én sem kérnék sokat tőle, csak hogy legyen kedvesebb. Ehhez képest az ellenkezőjét kapom. Segítek neki és kritizál, pl ha leejt valamit még azt is rám fogja, hogy miattam esett le és tört össze, mert hogy én észrevehettem volna és arrébb tehettem volna. Munkából haza 15 percet gyalogolok az 50 perces buszocskázás után, mert képtelen arra, hogy elém jöjjön ami neki kocsival 4 perc oda-vissza. Nem is beszélve arról, hogy egy hónapban 40-50 ezret eltankol, de kifizettetné velem a 2 ezer ft-os üzemanyagot, ha mindennap mondanám hogy jöjjön be elém. Kétszer jött elém az utóbbi 2,5 hónapban, de mind a kétszer probléma lett belőle, hogy neki erre nincs ideje, meg hogy ha tudnám milyen sokat fogyaszt a kocsi. Pedig ő szabadúszó, úgy osztja be az idejét ahogy akarja, de mindig ráfogja hogy elfoglalt. De ha jön valamilyen munka, akár csak 1000 ft-ot is keres vele 1.5 óra alatt akkor az fontosabb mindennél. Minden egyes ft-ot meg akar fogni, igaz spórol is, nem költekezik. A családjával is hasonlóan viselkedik. Őket is csak akkor viszi vagy megy értük valahova, ha végszükséglet. Bár úgy vettem észre, hogy a családját azért többször elviszi ahova kell (pl orvos is tőlünk 5 km-re van), de még otthon él. Szerintetek miért ilyen? Legyek vele én is olyan amilyen ő velem? Vagy gyerekes dolog lenne úgy viselkednem ahogy ő teszi? Pedig már kicsit vagyis inkább felér én is visszavettem az adakozásomból, de észre sem vette :( Adjatok valami jó tanácsot légyszives!


2011. szept. 30. 16:38
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%

16: 44 te egy szánalmas vad paraszt vagy!

Arra jó hogy szét tegye a lábát mi?? Akkor ezek szerint ha szét teszi a lábát,a pasinak is viszonoznia kellene nem de???


Kérdező ez katasztrófa,el sem tudom képzelni hogy a pasim ilyet tesz,hát a seggemt kinyalja ha kell:)


Dobd a francaba,képzeld el ha lesz 2 gyereketek....Nekem is volt hasonló de időnként sikerült betörnöm,de szerencsére vége lett!!!

2011. szept. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Már szakítottam vele egyszer, nyáron, 1 hétig voltunk külön, pedig mi napi szinte találkozunk több órát, együtt alszunk. 1 hét után szerelmet vallott és mondta, hogy nem is tudta hogy ennyire szeret. 1.5 hónapig nagyon jó volt minden, aztán hétről hétre egyre inkább kedzett hasonlítani önmagára.
2011. szept. 30. 16:55
 13/28 anonim ***** válasza:
De hát jól látod: ő ilyen. Meg tudja játszani, ha nagyon muszáj, de ahogy múlik az idő, minden visszaáll a régi kerékvágásba. Most őszintén, kell ez neked?
2011. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Az egyik válaszolónak teljesen igaza van! Rátapintott a dolgok mélyére. Otthon az anyja teljesen kiszolgálja őt! Hazamegy és egyből azt kérdezi tőle az anyja, hogy "Fiacskám nem eszel??" És képes otthon 1-1,5 órát beszélni, ha meg felhívom hol van nem jön-e még mert már én fekszek, akkor rámripakodik, hogy minek siessen, egész nap siet, este már nem akar sietni. Csak éppenséggel este velem nem szokott beszélgetni órákat úgy mint az anyjával.
2011. szept. 30. 16:58
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo! Te az elejetol fogva kiszolgaltad a baratodat, amit az nem is kert, de ez neked igy volt termeszetes, tehat ebben te vagy a hibas, nem a parod!

5 eve egyutt vagytok, de nem eltek egyutt. Miert mosol es fozol ra pl., de ha elvisz valahova es keri a benzin penzt, akkor te miert nem vagsz vissza, hogy te mostad le a kocsit, vagy amikor eszik, akkor penzt kersz erte! Erted? TE szoktattad igy a parodat, tehat ezen most te tudsz valtoztatni, es nem is kell errol beszelgetni, egyszeruen befejezed a cseledmunkat, amit te kedvessegnek szantal, hiszen az erzelmekre kellett volna mindig figyelned, nem pedig a munkara!

2011. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
59%
Te a férfiak álma vagy ,5éve elviseled ezt,maradj vele és boldog lesz ,de kimutatni nem fogja mert tudja ,hogy pont ezért szereted :D
2011. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

A párod egy született bunkó, nincs rá remény, hogy megváltozzon.

Kérj te is pénzt az autómosásért, masszírozásért, stb.

Én dobnám, te fogod meginni a levét.

2011. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Hidd el nekem jobban jársz ha megfogadod a tanácsunkat,mert nem lesz jó életed!!

Mikor elmentek vhova akkor hogy fizettek???

Vesz neked vmit??Virág vagy ilyesmi???

2011. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
53%

Szia :)

Hát először is sajnálom a helyzeted,és csak annyit tudok mondani hogy hagyd el.Ő nem szeret Téged igazán,és tényleg csodállak hogy 5 évig kibírtad emellett az "ember" mellett.

Amikor elhagytad és visszament hozzád,akkor sajnos nagy hibát követtél el hogy visszafogadtad.A leírásod alapján,Te nagyon erős nő vagy,és rendes is,a legtöbb férfi ilyenről ábrándozik.Szerintem hagyd el,és keress magadnak olyan valakit aki tényleg megbecsül.Hisz,gondolj csak bele...így akarod leélni az egész életedet? Én nem hinném.Szerintem Te hamar fogsz szerezni magadnak egy új barátot,aki még szeret is,de addig is, Te erős nő vagy,és férfi nélkül is megállod a helyed!

Sok szerencsét a továbbiakban! :) :)

2011. szept. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

élvezed, hogy a lábtörlője vagy? ha igen, maradj vele, élvezd tovább.

ha nem, akkor nincs más út, csak a szakítás.


ő már nem fog megváltozni, pláne, hogy az elején nem álltál a sarkadra, és kinyaltad a popóját bármilyen viszonzás nélkül.


én amit lehet megteszek a páromért, kimosom a ruháit, kaját főzök neki, kiszolgálom itthon, mivel sokat melózik, és tudom, h fáradt.

ő pedig amivel csak tudja viszonozza ezt. lehet, hogy én vagyok a hülye, de sztem ez így normális. egyikünk sem használja ki a másikat, hanem azt keressük, h mivel szerezhetnénk örömet egymásnak.

gyakran elvisz étterembe, kirándulni, eljön értem, ha későn kell hazajönnöm valami parás környékről, vagy ha elhúzódik a melóm.

2011. szept. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!