Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért éheztet az anyám?

Miért éheztet az anyám?

Figyelt kérdés

21 eves vagyok, es jelenleg az egyetemi felvetelire keszulok, de olyan szinten el vagyok lehetetlenitve, h szinte mindenki drogosnak nez. 50 kilo korul mozgok fiu letemre, es hat nemreg rajottem miert. Miutan sajat penzbol ettem hirtelen 3 kilot hiztam, aztan amikor rosszul jottek ki a dolgok es itthon kellett ennem megint visszaestem 50re.


Max szaraz teszta van itthon meg rizs, anyam egyaltalan nem foz. Nagy kegyesen 1-2 hetente hazahoz par aprosagot, mondjuk egy joghurtot meg egy zacsko rizst es ez ki is elegiti a lelkiismeretet. O etteremben eszik.


Penz az lenne. Kenyelmesen meg tudnank kajalni 2en is a foztjebol, csak egyreszt baromi lusta, masreszt a kajaval buntet. Csak tudnam miert.


Szoval kicsit mostohak a korulmenyek es az a baj, h igy nem tudok rendesen tanulni, az egeszsegi allapotom romlik, raadasul drogosnak neznek a beesett arcom, vekony alkatom miatt, mert ezen azert mar latszik h nem alkati sovanysag.


2011. szept. 29. 09:52
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Kapaszkodj meg, a felvételi előtt pont kidobott otthonról (ennek ellenere vegigcsinaltam, de nem jutottam be) akkor egy ideig a nagyszuleimnel eltem. A nagyapam akirol anyam kb azt adta be, hogy maga a satan, kiderult, hogy full egyenes, normalis ember, naluk lakhattam addig, de nyugdijasok, ok nem tudnak eltartani. Mindennel sporolnak, igy utkozott az, h hosszutavon befogadnak. ( pl naponta sutottek egy sajat kenyeret. En azt elbol meg is ettem, bar torekedtem ra, h egyenlo aranyban maradjon ) szoval..... (akkor szedtem fel szinten par kilot, amit, miutan hazajottem le is adtam hamar ).... Bonyolulut
2011. szept. 30. 12:31
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Korábban lepontoztatok, de nekem ezután is az a véleményem, hogy el kell menni valamit dolgozni. Akár éhbérért. Ha ennyire rossz a helyzet, ha nincs kire számítanod,akkor maradsz magad segítője. Sokan csinálják ezt. Én értem, hogy a tanulás a legjobb, amit tehetsz. S 100-szor jobb, mint bármi más, amibe ebben a helyzetben tehetsz. De enni kell. Ha heti 1-2 napot bedolgozol valahova (mittomén: futárnak, mekibe, postázófiúnak, stb...), akkor már meg tudod azt a minimumot keresni, amiből kaját tudsz magadnak venni, sőt talán menzára is futja majd, remélhetőleg. Itt tényleg a minimumról van szó.


Hogy ilyen szomorú helyzetben vagy, nyilván nem te tehetsz róla, de jelen helyzetben csak te magad tudsz ezen segíteni (ha más rokonokra tényleg nem számíthatsz). Vannak olyanok,akiknek még a lakbért is ki kell tudni valahogy gazdálkodni a suli mellett, nemcsak a kaját. Tény, hogy diplomával már jobb esélyeid vannak, de addig is dolgoznod kell valamit, hogy ne kelljen mástól várnod a betevőt.

2011. szept. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Veszel egy kiló kenyeret meg valami olcsó szalamit a boltban ez kb 500 forint. Abból el vagy napokig egy hétig is talán, ha piritost csinalsz ne legyél már ennyire nyomorek kerlek.
2018. dec. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!