Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért éheztet az anyám?

Miért éheztet az anyám?

Figyelt kérdés

21 eves vagyok, es jelenleg az egyetemi felvetelire keszulok, de olyan szinten el vagyok lehetetlenitve, h szinte mindenki drogosnak nez. 50 kilo korul mozgok fiu letemre, es hat nemreg rajottem miert. Miutan sajat penzbol ettem hirtelen 3 kilot hiztam, aztan amikor rosszul jottek ki a dolgok es itthon kellett ennem megint visszaestem 50re.


Max szaraz teszta van itthon meg rizs, anyam egyaltalan nem foz. Nagy kegyesen 1-2 hetente hazahoz par aprosagot, mondjuk egy joghurtot meg egy zacsko rizst es ez ki is elegiti a lelkiismeretet. O etteremben eszik.


Penz az lenne. Kenyelmesen meg tudnank kajalni 2en is a foztjebol, csak egyreszt baromi lusta, masreszt a kajaval buntet. Csak tudnam miert.


Szoval kicsit mostohak a korulmenyek es az a baj, h igy nem tudok rendesen tanulni, az egeszsegi allapotom romlik, raadasul drogosnak neznek a beesett arcom, vekony alkatom miatt, mert ezen azert mar latszik h nem alkati sovanysag.


2011. szept. 29. 09:52
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
59%
Ha egyszer már ment a hízás és a rendes kaja, akkor tudod te is a megoldást. 21 éves vagy, ne anyud legyen a bűnös.
2011. szept. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
52%
21 évesen csak azt eszed amit eléd raknak, vagy képes vagy esetleg önállósítani magadat ilyen téren? Meg van tiltva, hogy bele nyúlj a hűtőbe?
2011. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Aha, es akkor minden kis penzemet koltsem kajara es totalisan hagyjam abba a tanulast? Nemar. Az az egyszer ugy volt h egy igen ritka munkaert kaptam 30 ezret. Es ebbol ket hetig normalisan kajaltam. Ennyi. Ket het alatt hiztam 3 kilot, es nem zsirban.
2011. szept. 29. 10:00
 4/33 anonim ***** válasza:
81%
Egyél te is étteremben, menzán. 7-800 Ft egy menü. havi 12 ezerből megkajálsz.
2011. szept. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
61%

Kérj pénzt bevásárlásra, vagy kérd meg, h vásároljon be és főzz Te.

Nem olyan nagy was ist das.

Pláne h 21 vagy.....

(most mondhatnám a dumát, h "bezzeg én a Te korodban...", de úgyis tudod.)

2011. szept. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
31%
2 hét alatt hogy lehet elkölteni 30 ezret????
2011. szept. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
49%

Megírtad a megoldást. Volt kereseted. Sokan dolgoznak valamit suli mellett. Lehet, hogy neked is ezt kellene.

Valami keveset,hogy jusson időd a tanulásra is. Abból meg, amit megkeresel csak a kaját veszel.


21 évesen nekem már saját háztartásom volt....

2011. szept. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
49%
Szerinted mi milyen pénzből veszünk kaját??? Igen, abból amit akár el is szórakozhatnánk ha nem kellene megvenni.
2011. szept. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
64%
Nálunk is ugyanez van. Amíg a szüleim etettek, addig iszonyat vékony voltam, mióta más forrásból szerzek kaját, azóta magamra dobtam 20-25 kilót, de még így is vékonynak tartom magam. Egyszerűen nem érdekelte őket, hogy nem eszek normálisan. A suliba sem küldtek kaját soha, szinte minden nap úgy volt, hogy délután 2-ig nem ettem semmit suliidőbe (általános, középiskolába).
2011. szept. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
96%
Azt mondod pénz van. Akkor mondd meg anyádnak,hogy "leveszed róla a főzés terhét" adjon 20ezret havonta és te pedig menzán,főzelékfalóban,menüt eszel
2011. szept. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!