Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves gyermektelen párok...

Huszonéves gyermektelen párok (közelebb a XXX-hez) munka mellett ki milyen időközönként találkozik a baráti társaságával?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 10:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
soha nem találkozok velük. na jó, 2 évente 1-szer. mindenkinek megvan a maga dolga, nincs arra idő hogy összejárjunk hetente. a férjem szintén évente kb 1-szer. 27/nő 29/F
2011. szept. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A párom találkozik minden héten velük, de én nem annyira csípem őket mert elég fura népség.Az én barátaimmal csak 3-4 havonta.
2011. szept. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
párom hetente átlagban találkozik a haverjaival. Én havonta kéthavonta az én barátaimmal :D nekem így felel meg.
2011. szept. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!