Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy gondolja a nagyapám? SOS

Ezt hogy gondolja a nagyapám? SOS

Figyelt kérdés

A nagyapám 84 éves,és kb. 2hónapja teljesen ki van fordulva magából(nyilván a kor stb),mindennek elhord minket(tényleg szó szerint mindennek),ilyeneket mond,hogy felrúg és felfordulok stb. (hozzáteszem,egyetemista vagyok nem 12éves kislány akivel így beszélhet,mikor nem is tettünk ellene semmit), + tegnap ilyet is beszólt,hogy kirak minket az utcára mert itt minden az övé,mert hogy ő az özvegy(a nagymamám tavaly szeptemberben meghalt..)Hát közben nem igazán,mert anya élettársáé,mert nem tudtuk fizetni a hitelt,és rá lett írva a ház stb.stb.

Megkérdeztünk 2ügyvédet is és mind a kettő azt mondta,hogy neki csak haszonélvezeti joga van és kész..

Az egyik kérdésem az,hogy mit lehet tenni ilyenkor?

A másik kérdés:

Ha már ennyire be van csavarodva..van hogy rángatja az ajtót ha nem engedjük be ide(két ház van egy telken),ordibál,veri az ajtót,szóval tényleg meg van bolondulva..elfejelti másnapra ,hogy miknek hordott el minket,és jön ide kaját kérni mikor nemtudom hány százezres nyugdíja van.. kb 3-4 nap alatt már nincs is neki,és nem is tudjuk,hogy mire költi.. Persze itt lakik ,de a számlákba soha nem száll be..

Már nagyon gondolkozunk azon,hogy berakjuk valahova,mert teljesen ki vagyunk készülve..mit csináljunk..?


2011. szept. 22. 18:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Már elnézést,de aki lehurrog,az költözzön ide,és viselje el,hogy minden nap cirkuszol,cibálja az ajtót,eljátékgépezi a pénzét,lek*rvázza Anyát és engem és sorolhatnám estig..én csak tanácsokat kértem,nem lehurrogást..Nem kell neki a segítség,próbáltunk már beszélni vele szépen,de nem segít ez sem..
2011. szept. 22. 19:35
 12/14 anonim ***** válasza:
Papád beteg,vigyétek el orvoshoz.Lehet nayfokú érelmeszedése van a nyakába,egyéb agyi problémák.Ilyen betegségek miatt szoktak az idősebbek ki fordulni önmagukből. Szóval elöszőr doki,és nem ügyvéd,
2011. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ja és arról még nem is beszéltem,hogy olyanokat enged be ide,és üzletel velük,akik kb most szabadultak a börtönből.. meg ilyen betörők,de ő nem érti meg,hogy csak lehúzzák pénzzel..többször is elmagyaráztuk neki szépen,hogy nem ezekkel kell üzletelni,mert 1x kirabolják,és akkor majd csak néz..Eddig is volt rossz élménye velük.. De ugyanúgy csinálja..egyébként köszi a választ..:)
2011. szept. 22. 20:07
 14/14 anonim ***** válasza:
Mert valószínű, hogy a kérdező látogatná minden nap? Szépen feledésbe merülne...
2011. szept. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!