Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék összebarátkozni...

Hogyan tudnék összebarátkozni a barátom húgával? 19/L

Figyelt kérdés

Amikor a barátoméknál vagyok mindig olyan csúnyán néz rám.

Egyáltalán nem akar velem beszélgetni.

Egyszer a táskámat leöntötte "véletlenül" narancslével.

Nem engedi ,hogy a barátommal kettesben legyünk a kanapén, mert amikor odabújok a barátomhoz, a húga oda ül a bátya mellé a másik oldalra szintén odabújva.

ő 11 éves.


2011. szept. 21. 19:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt, mikor összejöttünk pont 11 éves volt. Alig volt hajlandó velem beszélni...

Én próbáltam kedveskedni neki, ajándékokkal szülinapkor, karácsonykor, vagy "csak úgy" valami finomság. Tavaly nyáron voltunk a tengeren együtt, ott kicsit összenőttünk. Igaz év közben távol vagyunk így megint visszaállt a csend. MAnapság az a jó, hogy legalább van miről beszélni, zene, suli, barátok, közös élmény, jó tanácsok...kezdett kamaszodni:)


Sok sikert:)

2011. szept. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
27%
Minek akarsz vele beszélgetni?
2011. szept. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
mi társasozni, kártyázni szoktunk hármasban :)
2011. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel az ajándékozás-közös program csinálás dologgal, hogy egy 11 éves gyerek már simán leveszi, hogy meg akarod 'vesztegetni', és lehetséges, hogy emiatt még ellenségesebb lesz. Nagyon is szép dolog, hogy próbálsz jó kapcsolatba kerülni vele, de amíg - korából adódóan - ennyire gyerek, addig valószínűleg megmarad köztetek ez a szakadék. Egyelőre koncentrálj a párodra, igyekezz kettesben maradni vele, hogy a huga szemét se szűrja, hogy együtt vagytok, aztán idővel a kislány is megszok majd téged, ahogy fokozatosan tagjává válsz a párod családjának. De ez csak az én véleményem. Sok sikert! :)

18L

2011. okt. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!