Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék összebarátkozni...

Hogyan tudnék összebarátkozni a barátom húgával? 19/L

Figyelt kérdés

Amikor a barátoméknál vagyok mindig olyan csúnyán néz rám.

Egyáltalán nem akar velem beszélgetni.

Egyszer a táskámat leöntötte "véletlenül" narancslével.

Nem engedi ,hogy a barátommal kettesben legyünk a kanapén, mert amikor odabújok a barátomhoz, a húga oda ül a bátya mellé a másik oldalra szintén odabújva.

ő 11 éves.


2011. szept. 21. 19:42
1 2
 1/14 aspikami ***** válasza:
100%

Gyerek még és félti a bátyját:D

Talán ülj le vele beszélgetni hátha van 1-2 közös témátok.

2011. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Féltékeny. Majd megszokja :D

Esetleg megvesztegetheted valami ajándékkal :)

2011. szept. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 habibi ***** válasza:
100%
féltékeny a kislány. Én valahogy éreztetném vele, hogy nem veszem el tőle a bátyját, talán menjetek el hármasban valahova, mikor a tesómnak barátnője lett, akkor mi is elmentünk hármasban sétálni meg ilyenek és akkor egész jól összebarátkoztunk. Most sokszor van úgy, hogy egész napon át én vagyok a barátnőjével, amíg tesóm az egyetemen van, vagy együtt főzünk, sütünk, elmegyünk enni valahova, kirándulni. nekem már olyan, mintha a testvérem lenne. Tehát csináljatok közös programokat vagy lepd meg valamivel, amiről tudod, hogy szeret.
2011. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek milyen programot tudnánk hármasban csinálni?
2011. szept. 21. 19:50
 5/14 anonim ***** válasza:
Tényleg féltékeny. Nálunk is ez volt. Először csak kötelességből voltam vele is, aztán úgy megszerettem, hogy olyan lett mire házasok lettünk, mintha kicsit a gyerekünk lett volna. A baba mellé már nagyon örültem, hogy ilyen lett a kapcsolatunk, sokat tudott segíteni (és betanulni)
2011. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Vigyél neki csajos dolgokat, csatt stb. Beszélgess vele, menjetek hármasban moziba .
2011. szept. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kirándulás, állatkert olyasmi, ahol van lehetőség beszélgetni hármasban, szóval ne mozi vagy ilyesmi legyen.
2011. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 habibi ***** válasza:
Mi kimentünk az erdőbe is sétálni, tábortüzet csináltunk, elmentünk úszni, kirándulgattunk, majd nemsokára megyünk lovagolni is :)
2011. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem is menj vele és a barátoddal állatkertbe,vásárolni neki valami jó cuccot,ilyenek,ahol tudtok közbe beszélgetni is :D
2011. szept. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a barátodtól, hogy mit szeret a húga, és meglepiből vigyétek el. A kis kirándulásotokat megkoronázhatja valami kis ajándék.
2011. szept. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!