Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozzak össze a...

Hogyan barátkozzak össze a párom húgával?

Figyelt kérdés
A párommal az esküvőt tervezgetjük, nagyon jól egyezek a családjával. A húga (13) is nagyon kedves, de úgy kezel mint egy sógornőt, én pedig barátként szeretnék vele társalogni. Nincs olyan hatalmas korkülönbség köztünk, én 20 éves vagyok. Szeretném ha nem lenne olyan távolságtartó, és úgy tekintene rám, mint barátra. Most van abban abban a bizonyos rizikós tinikorban, a legjobb barátok egyik napról a másikra cserélődnek, a mindennapokat a divat tölti ki stb. Nagyon kedves lány, szeretném ha össze tudnánk barátkozni és nem csak úgy tekintene rám, mint a testvére párjára. Adjatok tippeket hogy barátkozhatnék össze vele!
2010. ápr. 29. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek el moziba, mond h van két jegyed de a párod nem akarja megnézni, mert túl romcsi:)utána már magától jön, hogy barátok lesztek vagy marad minden a régiben.
2010. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az a véleményem hogy el kell menni együtt valahová. Moziba, vásárolgatni, sétálgatni és magától alakul ki. Vagy nem.
2010. ápr. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért a hét év különbség ebben a korban sokat számít! Nekem is ez a véleményem: közös programok, hogy közös emlék legyen belőle, amire szívesen gondol, de erőltetni nem szabad!
2010. ápr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miről beszélgethetnék vele? Jelen állapotban úgy érzem nincs semmi közös témánk, ami őt most tiniként érdekli, az engem nem, és fordítva... Pedig nagyon értelmes, kedves lány. Kellene várjak addig amíg ő is kinövi ezt a korszakot, lehet 5-6 év múlva az a hét év különbség nem lesz ilyen szembetűnő a beszélgetéseinknél?
2010. ápr. 29. 11:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
miért csinálsz úgy mintha kisegítős lenne? szerintem nem sok ez a pár év köztetek. Elmentek valahova és kész. Ha nem lesz jó akkor meg marad a távolságtartás.
2010. ápr. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszer sikerül összebarátkoznod vele, akkor ő is fog neked mesélni, te is mesélhetsz neki. Ha elviszed moziba, akkor hopp közös téma, hogy kinek hogy tetszett a film.

Társasozzatok, menjetek el közösen sétálni, fagyizni vagy bármi. Attól hogy ő fiatalabb még lehetnek közös témáitok, nem ezen múlik.

2010. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami kettes program... Mozi, vásárlás, de kinézhettek valami majálisi programot is, amihez kedve lenne. Egyébként nagyon tetszik a hozzáállásod a dologhoz:):)
2010. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14.19-es vagyok. Ami még eszembe jutott, hogy ha a párod és a huga között jó kapcsolat van, akkor elmehettek hármasban is valamerre. Így te sem és ő sem érezné magát feszélyezve, aztán ha szükséged van egy új nadrágra, de "nincs kedved egyedül menni" megkérdezhetnéd, hogy nincs-e kedve elkísérni téged...
2010. ápr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

tudom hogy ez egy kicsit megkésett válasz,de ha még aktuális.........


kérd fek koszorús lánynak,mennyetek eggyütt ruhát,cipőt keresni,és kérd ki a véleményét a tiedről is

2010. aug. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!