Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A Warfarin vagy a Benett név...

A Warfarin vagy a Benett név jó lenne a gyereknek? Az elsőt lehetne anyakönyveztetni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 20:18
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
100%

Hát mindekettő elég nevetséges, főleg egy ilyen klacifántos vezetéknévhez, inkább valami egyszerű, de szép jobb lenne.

Az elsőt amúgy nem lehetne, max sima V-vel, de az MTA-n annyi kis eszük talán még van, hogy gyógyszerről ne lehessen elnevezni kölyköket. XD

2011. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim válasza:
100%
magad meg nevezd át idiótának!
2011. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
100%
Verfaron és Bánat...Boldog gyerekek lesznek...
2011. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 coffeez ***** válasza:
78%
Én amondó vagyok, hogy mivel a vezetéknév sem hézköznapi, a keresztneve lehetne egyszerűbb. Mondjuk valami magyarosabban hangzó. Nekem tetszik a Benett, félre ne értsd. Az én kisfiam Gábor. Szerintem a legszebb magyar fiúnév.(meg a Bence, csak abból több millió van)Valami ilyesmire gondoltam.
2011. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 coffeez ***** válasza:
89%
Na jó, lehet hogy nem magyar, de magyarosabb mint a Benett..
2011. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
100%
szerintem legyen a gyerek neve "United colors of Benetton"
2011. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
100%

Jaj ez a Benett név is azóta felkapott mióta Sebestyén Balázs fiát annak nevezték el. Azelőtt soha sem hallottam (jó, tudom nagyon ritka és vannak 10-20 évesek is akiket így hívnak) de csak az ismerősök között három 1-2 éves Benettet ismerek.


Az algofelxes válaszolón meg akkorát kacagtam :D

2011. szept. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 coffeez ***** válasza:
100%
Nurofen Rapid, ha gyorsan csináljátok :D
2011. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
83%

Warfarin? Hát, legalább nem mernek bemenni a patkányok a gyerekszobába...

A Benett szép, csak kb. annyira férfias, mint az Ivett meg a Zsanett... melyik marha engedélyezte ezt fiúnévként?

2011. szept. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
100%

Az Androvicshoz én inkább az Oscillococsinum-ot ajánalnám keresztnévnek, mert könnyebben kiejthető, meg leírható ha majd iskolába megy. De ha nagyon kímélni akarod őt, akkor add szerintem a FLUPHENTHIXOL ZUCLOPENTHIXOL-t. Ezt talán már kétéves kora előtt is ki tudja mondani.


Most viccet félretéve: miért nem lehet manapság normális nevet adni, miért gondolják a szülők, hogy a gyerekük majd a nevétől lesz egyéniség? Higgye már el a sok név-hajhász szülő, hogy egy Zsolt éppúgy lehet egyéniség és különleges gyerek és felnőtt egyaránt, mint egy Warfarin. Csak kevesebben röhögik ki a neve miatt.

2011. szept. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!