Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek nem lesz jóvége. Mit...

Ennek nem lesz jóvége. Mit csináljak? Félek késő lessz már!?

Figyelt kérdés
Barátommal 4 év után 1 hónapja szakítottunk mert kihűlt a kapcsolatunk...egy hete bezsélünk újra de megmondta nem akar kibékülni csak barátként nagy szüksége van rám..én ebbe belementem mert már én is így tekintek rá... Viszont begyógyszerezte magát már 2x is 1 hét alatt...családjával nem beszél csak mamájáékkal, és már 1 éve ilyen problémája van hogy nem szeret élni...eddig ott voltam neki én visszatartottam valami szinten a depitől viszont most már velem sincs együtt és még a munkahelyéről is kirugták...most meg irt levelet mikor érdeklődtem utánna hogy elmegy orvoshoz de csak a mamájáék kedvéért mert hogy tudja hogy nem fog neki segíteni és megfogja még próbálni és addig megy amig elnem éri a célját..mert ő már nem szeret ezen a világon élni..ti mit tennétek?? Annyira aggódom érte lehet már külön vagyunk de nagyon szeretem igyis..és féltem nem akarom hogy öngyilkos legyen..tesói rámonják hogy bolond...de ez nem megoldás hogy ezt mondják nemhogy segítenének neki..én mellette vagyok de én már kevés vagyok:SS ti mit tennétek??? Elakarom kerülni minél előbb a bajt..kétségbe vagyok már esve szegény miatt :'( segítsetek..
2011. szept. 15. 13:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt már mindenképp szakember kell. A helyedben felajánlanám, hogy elkísérem, érezze a támogatást. Ha úgy dönt (hiszen pasi), hogy nem kell, akkor nem erőltetném, de érdeklődnék a fejleményekről, biztatnám, hogy van innen kiút.
2011. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
persze bíztatom meg mellette állok....csak féltem nehogy megtegye :( 1éve jött ez elő nála mikor összeveszett a szüleivel és elköltözött....akkor nemakart se orvost se semmit otthon elvolt...de mostmár ez elfajult :(
2011. szept. 15. 13:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

uhh,hát ez kemény mag!

Mellette lennék,megőrülnék ha baja történne az exemnek én is így gondolkodok.

sajnos egy ismerősöm átálte ezt a csávó fel is akasztotta magát,szakítás után egy évvel.

Hiába maradtak jóban...

Amikor megtalálták a szobájában a holtestet,borzasztó látvány fogatta a rendőröket: a polcok tele voltak még a csaj képeivel,meg közös képek éde úgy hogy mindegyik befelé volt fordítva vagy lefele,hogy ne lássa....szóval totoál be volt már golyózva!

2011. szept. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak ugye ő nem miattam csinálta sztem hanem hogy már mindenkit elveszített az életben...suli után nem talált munkát 1 évig akkor bedepizett mellette álltam sokszor megis kaptam hogy nem rám van szüksége hanem a családjára..viszont annyira büszke hogy nem akar kibékülni velük..mellette vagyok és leszek is mindig a családom is mellette van családtagként tekintünk rá...és féltem..nem akarom hogy iylet tegyen :S belebolondulnék :S
2011. szept. 15. 13:48
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp találkozz vele és beszélj vele személyesen.Nem akarok gonosz lenni, de az az igazság, hogy ő kőkeményen fenyegetőzik az öngyilkossággal.Úgy megmondanám,neki hogy egy undorító alak,hogy így mer nekem és a családjának fenyegetőzni ezzel.Mert az.

Nekem volt egy barátom,évekig ezt tette,éjjel kellett minusz 10fokba lázasan átrohannom hozzáá(1óra utazás),hogy lebeszéljem...Ez így ment addig,amíg meg nem untam,és megmondtam,hogy többet engem ne fenyegessen.


Long story short,

szóval ha szép szóval nem megy,akkor én megmondanám a magamét neki.Tudja ő is,hogy rossz az amit csinál.És jó lenne,ha rájönne,hogy mások ő miatt a készülnek ki.

2011. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hétvégén már felakarta kötni magát mindneki őt keerste :S...
2011. szept. 19. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha meg ki akar viccsanni az az Ő dolga. Ha megtörténik(és nem csak sajnálatot akar ébreszteni) Magadat ne hibáztasd.
2011. szept. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Apudat fogod,vagy az ő családtagját,elmentek hozzá és szépen mentőt hívtok neki,majd beviszik a pszichiátriára,ha nem akar menni,kérnek karhatalmi segítséget,aztán a rendőrök segitenek bevinni.

Nem tudsz mást tenni,magától nem fog elmenni.

Bár neked már semmi közöd hozzá,ne csinálj belőle magadnak problémát,mert beledilizel.

2011. szept. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hétvégén már rendőrt akartak hivni mert eltünt azok meg nemjöttek ki mert elmult már 18éves és nem tünt el 1 napja....kórházba meg csak úgy vitték be hogy valami nyilatkozatot irattak alá vele nagy nehezen...igy most bennt van 2hétig...rám már nem tartozik csak nem akarom hogy vmi hülyeséget csináljon...csak aggódom érte de bedilizni nemfogok miatta..
2011. szept. 20. 22:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!