Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden ferfi megnez mas...

Minden ferfi megnez mas noket, ha a parja nincs vele?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 18:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

19:11-es, ezzel én is így vagyok. Meg mondtam is a páromnak, hogy engem ne alázzon, ha már kimozdúltunk együtt, akkor ne más nőket nézegessen, mert az a másik nő azt észreveszi és azt gondolja majd, hogy "na ez is inkább engem bámúl, biztos már unalmas neki a barátnője látványa", és ez megalázó.. Engem is mindig megbámúlnak, és én is ilyes valamit gondolok... Úgyhogy, ha nincs velem tőlem csorgathassa a nyálát, de mellettem ne tegye.

És igen, a legtöbb férfi ilyen, mert nem tudnak uralkodni magukon, még ha ronda létükre extra barátnőjük van, akkor is megbámúlják a másikat.

2011. szept. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Az én párom is meg néz más nőket, akkor is ha velem van. Én is megnézem, ha látok egy helyes pasit. És? Csak nézem. Ő is csak nézi. Sőt apukám is megnézi a jó nőket, bár ő csak ha nincs ott a felesége. 20L
2011. szept. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

ma 19:03

Ne játszd azért ennyire az értetlent! Nem egymásból következő dolgokat írtam le, csak példákat arra, hogy mikért szokták itt lehurrogni, meg lepontozni az embereket (mint ahogy most engem, hát jól kib...sztak velem :D ). Kiraktam egy inget, akire nem illik, ne vegye magára.

Természetesen tudom, hogy vannak, akik megnézik a jóképű másik neműeket, még ha komoly kapcsolatuk is van, ez még nem azt jelenti feltétlenül, hogy már nem is szeretik, neagyjisten meg is csalják a másikat. Nekik így jó, ők így boldogok és elégedettek.

Mint ahogy gondolod te is tudod, hogy az sem jelent egyet a besavanyodással, ha egy kapcsolaton belül nincs igénye valakinek arra, hogy másokat nézegessen. Van, aki viszont így boldog és elégedett.


Az már kicsivel kellemetlenebb, mikor olyan emberek jönnek össze, akik eltérően élik meg ezt.

2011. szept. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
igen.
2011. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
szerintem igen. de a nézéssel még nincs is probléma...
2011. szept. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!