Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden ferfi megnez mas...

Minden ferfi megnez mas noket, ha a parja nincs vele?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 18:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem mind. 100-ból van egy, aki nem. De az meg lehet, hogy meleg.
2011. szept. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
41%
Akkor is, ha a párom velem van. Hűséget fogadtam, nem vakságot.
2011. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Te nem nézel meg más pasit ha egyedül vagy éppen? Szerintem ha látsz egy jóképű férfit Te sem fordítod el a fejed.
2011. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
56%
Az én párom igen. Pedig lassan kétszeres apuka.
2011. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%

Akkor is megnézi őket, ha vele van. Maximum, ha balhés a párja, akkor nem feltünően.

De miért ne nézné? ami szép én is megnézem. A szép fiúkat az utcán. akkor is, ha velem van a férjem.

2011. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%
Ha veled van és nézed a nőket, lehet vak nem, de bunkó igen. A barátnődet nem zavarja? Egyébként igen, de a nők is, ha jó pasit látnak.
2011. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
Igen, és nem csak az utcán!
2011. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%

Hidd el, a férfi akkor se tud nem megnézni másokat, ha a partnere is ott van....


Persze, ezt nem a direkt stírölésre értem.


Néha igen csak nehéz levenni a szemümket egy szép vádliról pl., ha egy hölgyemény esetleg annyira miniruhát vesz, hogy azt hisszük, hogy csak pólóban van és bugyiban _:D


Én férfi vagyok és néha mivel látok ilyet, igyekszem a legkevésbé feltűnés mentesen tenni.Pláne, ha barátnőmmel vagyok, mert ez neki biztosan kellemetlen lenne, még ha egy ártatlan rácsodálkozásról is van szó.(sztem normális, mert a szépet azt nem nagyon lehet nem észre venni.)


Gondolom, Téged zavar ez...

2011. szept. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Az enyém akkor is nézi ha vele vagyok, igazából együtt nézzük őket :D:D de komolyan.
2011. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%
az én férjem is megnézi akkor is,ha ott vagyok,sőt,ha valaki nagyon szépet lát,nekem is szól..Engem nem zavar,én is meglátom a helyes pasikat...néha még szólok én is neki,h "szerelmes lettem 5 percre:)"
2011. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!