Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden ferfi megnez mas...

Minden ferfi megnez mas noket, ha a parja nincs vele?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 18:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:31


Hát ez érdekes nekem barátnőm van és nem érzem magam melegnek annak ellenére hogy nem bámulok meg mást....ez hogy lehet???

2011. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ismerek olyat, aki nem nézeget más nőket még akkor sem, ha a baráti társaságunkban van és nincs vele a párja. A férjemről nem tudok nyilatkozni, mit csinál, ha nincs velem, ha velem van, biztos nem bámul meg másokat. Egy feltűnően, különlegesen szép, csinos, esetleg még feltűnően is öltöző nőn persze biztos mindenkinek megakad a szeme még ha pillanatokra is, még nekem is nőként.
2011. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
51%

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:47


Te is a ritka kivételek közé tartozol!

2011. szept. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Ha stikába nem feltűnően, úgy , hogy nem aláz meg vele, akkor nem zavar. De ha oda se figyel mit mondok, mert egy nő mellét bámulja, akkor elég mérges lennék.
2011. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
74%

ma 18:47

Ilyet itt nem szabad írni, nem tudtad? Ha valaki itt be meri vállalni, hogy jó a kapcsolata a párjával, nem csorgatja a nyálát mások után, nem csalta meg, sőt még neadjisten a jövőjét is el tudja vele képzelni, meg hasonló borzalmak, akkor az a köz szerint vagy hazudik, vagy meleg, vagy nem normális. :D

2011. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

kedves 18:51

szerintem te keversz dolgokat.

25 éve vagyunk házasok, nagyon boldogok vagyunk (főleg amióta a gyerekek kirepültek és még több időnk van egymásra), nem csaltuk meg egymást soha. De bizony a férjem is megnézi ami szép és én is. Mi köze ennek a boldog párkapcsolathoz?

Ha már férjhezmentem, akkor szemlesütve járjam a világot és még társaságban se flörtölgessek egy kicsit? Az élet játék. Egy nagyon vidám játék. Nem szeretném szemlesütve,besavanyodva élni.

2011. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
igen.
2011. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
A legtöbb férfi igen.
2011. szept. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig sajnálom azokat a nőket, akik mellett a pasijuk megbámul. Egy kicsit a nőjük elé helyez abban a másodpercben, ráadásul, amikor a fiú néz még a lány is odanéz rám és a pasijára utána.Én nem akarnék ilyen megalázó helyzetbe kerülni, a párom szerencsére nem nézelődik mellettem, ha haverokkal csinálja, nem zavar.
2011. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
A párom megnézi a nőket amikor ott vagyok akkor is, de mi van hogy együtt nézzük mint ahogy már előttem is írta egy válaszoló.Valamikor én mondom a páromnak, hogy nézd már milyen segge, melle van annak a nőnek.Ebben nincs semmi rossz.
2011. szept. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!