Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állnál hozzá az alábbi...

Hogyan állnál hozzá az alábbi "ismerős párhoz"?

Figyelt kérdés
a férfi 23 éves, normál egzisztenciával, a nő 32 éves, válófélben van egy 9 éves gyerekkel, szintén normál egzisztenciával. szeretik egymást, megvan az összhang.
2011. szept. 14. 15:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
11 évvel vagyok idősebb a férjemnél, 8 éve vagyunk együtt, 6 éve házasodtunk. Nincs se megcsalás, se kihasználás, szeretjük és megbecsüljük egymást. Az előző kedves válaszolónak üzenem, hogy mivel soha nem ittam, nem dohányoztam, nem szoláriumoztam, viszont már húszéves korom óta fokozott figyelmet fordítottam a bőrápolásra és a sportra, hát sok húszéves lány örülne, ha úgy nézne ki, mint én 38 évesen. További kellemes áskálódást.
2011. szept. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, hogy miért veszed magadra ha rád nem vonatkozik... o.O" ??!

Akkor ha te nem is, én ismerek olyat aki a fiatalabb férjének minden lehető módon próbál megfelelni és konkrétan már röhejes lesz a korához nem méltó minibbnél minibb szoknyákban, neccharisnyával rózsaszín lakkos tűsarkúval 50 évesen...

2011. szept. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nekem fura lenne biztosan, elújságolnám az ismerősöknek, hogy hú, képzeld, egy idősebbel/fiatalabbal van, és még ott a gyerek is, stb., de nem szólnék bele :D Ha nekik így jó, nekem mi közöm hozzá?
2011. szept. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha most szeretitek egymást, mit foglalkoztok a jövővel. Jobb lenne olyan valakivel együtt lenni, akit nem szeretsz, de korban passzol? Hány százalék, hogy jól sül el?
2011. szept. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én irigykednék Te csődör :-) 35/N
2011. szept. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

most őszintén mit akarsz te egy ennyi idős nőtől?

pótanyát???

gondoltál már a jövőre? neki már pereg a homokóra, nehéz lesz normális, korban hozzá illőt találni.

nem lenne neked jobb egy 18-23 éves fiatal lány?

élvezed gondolom a helyzetet egy darabig, jó a haverok előtt menőzni vele.

a 90 éves tata is megnyalná a sót.. lesz ez még így SE!

2011. szept. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Egy barátoméknak ez a fajta kapcsolat nem sikerült,ott a feleség 6 évvel idősebb,van egy gyereke is az előző kapcsolatából.De mivel csak azért vetette el magát,hogy a gyerekét legyen kinek a pénzéből felnevelnie(ez csak a házasság után derült ki,előtte az menyecske azt mondta,majd ő finanszírozza a gyereket a fizetéséből),a kapcsolatuk már a házasság elején rosszra fordult,a haver 36 évesen 46 évesnek néz ki,el akart már válni,de a neje nem megy bele,odaköltöztette a házba a szülőket,a szomszédba a rokonait.Teljesen kiszipolyozta már.

Nekik nem sikerült,de attól még másnak lehet,hogy menne ez így is.

2011. szept. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha mindenki aszerint választana párt, hogy megfeleljen az emberek véleményének, akkor ez egy nagyon hülye világ lenne.
2011. szept. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
ez egy nagyon hülye világ így is
2011. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sehogy, engem nem zavarna a dolog. Talán a gyermekvállalás kérdése miatt meggondolandó a kapcsolat. Ha közös gyereket akarnak, akkor a férfinek viszonylag hamar rá kell szánnia magát a családalapításra. Sok férfi ebben a korban még nem akar gyereket, később meg ebben a kapcsolatban nem biztos, hogy lehetne.
2011. szept. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!