Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem miért nem akarja...

Nem értem miért nem akarja kísérni a bátyját az oltár elé? Olyan szép lenne

Figyelt kérdés

Mi úgy vagyunk ,hogy két sógornő adott. páromnak is és nekem is húgom van. Úgy gondoltam,hogy az esküvön páromat kisérhetné a húga.. de neki fontosabb az,ohgy a barátjával menjen, legyen, villogjon kosozrús lányként. Engem unokabátyám kisér majd. Úgy volt,hogy húgom simak kosozrúslány lesz és kiséri a barátja. De mivel sogornőm így nyilatkozott az én hugom kiséri a völegényt első koszorús lányként.

Nekünk tök furin jön ki az egséz. Húgom örömmel lemondana erről a szerperől.

Én nme értem miért nem lehet kibirni azt a pár órát a testvéremmel? Ennyire uálja vgay mi, Közben meg panaszkodik a süzleikre 8 mivel azok csak együtt élnek egy fedél alatt, nem váltak el a gyerkek iatt) Szóval panaszkodik,hogy a szülők miatt rossz a kapcsolata a bátyával. De az a gesztus, ohgy a nagy napon ő kiséri nem egy lépés lehetbne a bátyám felé?


Bocsi hak usza.

24/L


2011. szept. 13. 18:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Csak tudod látom a páromon ,hogy rosszul esik neki......
2011. szept. 13. 18:44
 12/20 anonim ***** válasza:
88%
A másik meg az hogy miért kérdeztek, ha nem vagytok még elég nagyok a válaszhoz is? A kérdésekre mindig kétféle válasz lehet: igen, és nem. A nemet is el kell fogadni. Ha neked eszedbe sem jut, hogy nem is lehet, akkor az már inkább parancsolgatás. Talán el kéne fogadni másokat ahogy vannak és nem magadból indulni ki.
2011. szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%

miért kell így letámadni a kérdezőt? nem akar ő senkit semmire kényszeríteni, nem akar senkin uralkodni, egyszerűen csak furcsának tartja a lány válaszát, és megkérdezte, hogy szerintünk is furcsa-e.


ja, és igen, engem is meglepne. ennyi.

2011. szept. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem szokás ez, eszembe sem jutna, hogy én kísérjem a bátyámat az oltárhoz (17 éves lány vagyok). Neki is jövőre lesz az esküvője, szerintem anyu kíséri majd, de annyi biztos, hogy nem én. Koszorúslány leszek, szintén a barátom karját fogom majd séta közben, nem pedig a bátyámét. Az az anya/tanu dolga amíg az oltárhoz kíséri, az igen kimondása után meg már együtt sétál a pár. Amúgy tényleg nem mutat túl felnőttes viselkedést, hogy ilyen dolgon képes vagy így kiakadni. Nemet mondott, és kész. Te meg olyan szinten kiborultál, hogy értelmezhetetlen szavakat írtál le mert látni sem látsz az idegtől. Túlstresszeled az egészet, vagy alapból egy hisztérika vagy.
2011. szept. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%

Hát kérdező, nem tudom, hogy gáz-e a párod húga, de mit gondolsz, az nem gáz, hogy elvárnád, hogy úgy cselekedjen, ahogy neked tetszik ? Én speciel ezen akadtam fenn. Önálló ember, önálló akarattal.


"Ez a te esküvőd." És akkor mi van ?

2011. szept. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
84%

"Már bocsi de ez a mi esküvőnk.. és így gondoltuk párommal. ..Ez azért szerintem gáz.."


1. Ezt amúgy legalább ennyire őszintén a leányzónak is a képébe toltad vagy csak a háta mögött puffogsz magadban ?


2. Már bocsi, de ki a halál vagy te, hogy irányíts valakit ?

2011. szept. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Akkor még annyit: a sógornőm amikor elmondtuk esküvő lesz.

sógornőm első válasza az volt a hírre,hogy akkor az ő eljegyzésüket is aznap tarják.

2011. szept. 13. 19:50
 18/20 anonim ***** válasza:
Hát ha meg nem szimpi a sógornőd (ezt veszem ki ebből a kommentből) , örülj, hogy nem ő kíséri a párod.
2011. szept. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem az ilyen ünnepeken kellene elkezdeni a békülést. Megkockáztatnál egy botrányt egy esküvőn?
2011. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
55%
Főleg, ha a sajátod.
2011. szept. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!