Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem miért nem akarja...

Nem értem miért nem akarja kísérni a bátyját az oltár elé? Olyan szép lenne

Figyelt kérdés

Mi úgy vagyunk ,hogy két sógornő adott. páromnak is és nekem is húgom van. Úgy gondoltam,hogy az esküvön páromat kisérhetné a húga.. de neki fontosabb az,ohgy a barátjával menjen, legyen, villogjon kosozrús lányként. Engem unokabátyám kisér majd. Úgy volt,hogy húgom simak kosozrúslány lesz és kiséri a barátja. De mivel sogornőm így nyilatkozott az én hugom kiséri a völegényt első koszorús lányként.

Nekünk tök furin jön ki az egséz. Húgom örömmel lemondana erről a szerperől.

Én nme értem miért nem lehet kibirni azt a pár órát a testvéremmel? Ennyire uálja vgay mi, Közben meg panaszkodik a süzleikre 8 mivel azok csak együtt élnek egy fedél alatt, nem váltak el a gyerkek iatt) Szóval panaszkodik,hogy a szülők miatt rossz a kapcsolata a bátyával. De az a gesztus, ohgy a nagy napon ő kiséri nem egy lépés lehetbne a bátyám felé?


Bocsi hak usza.

24/L


2011. szept. 13. 18:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem neked kéne kitalálni,hogy a párodat ki kísérje. Azt majd ő és a családja eldönti
2011. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Már bocsi de ez a mi esküvőnk.. és így gondoltuk párommal. amikor párom megkérte a húgát ő azt mondta a barátjával akar menni. Ez azért szerintem gáz.. mert párom családjából a következő lány a sorban 9 éves... talán még se ő kísérje az oltárhoz.
2011. szept. 13. 18:33
 3/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem a problémád.

A fogalmazásmódod sem világos, a félregépelt szava még csak bonyolítják, nem teljesen tiszta, hogy ki kinek a kije, és mi köze van ehhez az el nem vált szülőknek, és miért te akarod megmondani, hogy ki kísérje a párod az oltárhoz.

Mellesleg feltételezem a szóban forgó hugicák még eléggé gyerekek...

2011. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

és hogy érted az oltárhoz kísérést?

az a tanú/násznagy dolga...

téged meg édesapád vagy a tanúd/násznagyod kellene, hogy az oltárhoz kísérjen

2011. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként az apa és az anya szokta a prát az oltárhoz kísérni, ha már szokásról beszélünk. HA pedig nem a szokás szerint csináljátok, akkor teljesen mindegy, hogy ki megy. Vagy miért nem megy a tanu?
2011. szept. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Párom húga a felkérésre,hogy ő kísérje a párom nemet mondott mondván ő a barátját akarja kísérni koszorúslányként az esküvőn. Ö lett volna az első koszorús lány.

Így az első koszorúslány az én húgom lesz, akinek szintén meg van hívva a batárja.

Engem unokabátyám kísér. Kvázi az én családom kísér mindkettőnket....

bocsi az elütésékért csak nagyon ideges lettem ettől. Én anno baromira örültem volna egy ilyen felkérésnek...

2011. szept. 13. 18:37
 7/20 A kérdező kommentje:
Felénk más a szokás. A szülők, násznagyok nem kísérnek az anyakönyveztető elé senkit. S mivel reformátusok vagyunk oltár elé már a férjem kísér.
2011. szept. 13. 18:39
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
nem értem a menetet, az oltárhoz kísérés 10 perc max, milyen órákról beszélsz - ha meg nem akarja, akkor kár erőltetni
2011. szept. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Milyen órák? képletesen értsd.
2011. szept. 13. 18:41
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
"Úgy gondoltam,hogy az esküvön" A te esküvőd, de nem uralkodhatsz másokon. Had csinálja már a lány azt, ami neki jól esik.
2011. szept. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!