Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen velem az anyám?...

Miért ilyen velem az anyám? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anyukám kicsit rövid idegzetü, mindjárt mindenen felkapja a vizet, ordibál, stb. De ugy veszem észre hogy velem bánik a legrosszabbul.

Nem merek már semmit kérdezni tőle, mert csak azt feleli vissza hogy: "Mit tudom én, hallgass, mert nem hallom a TV-t". Akármit csinálok az neki nem jó, lehord mindennek, elzavar, sértő szavakat használ rám.

A multkor hallottam egy érdekes receptet és elakartam a konyhában késziteni, ő odajött, rámordibált hogy hogy lehetek ilyen béna, hogy nevetséges amit csinálok és kizavart a konyhából. Én meg már nem birtam tovább, védekeztem és jól vissza feleseltem neki. Erre mindennek lehordott, hogy egy nagy nulla vagyok, förtelmes a viselkedésem és hogy én vagyok a hibás amiért gyomor fekélyt kapott. Már miért lennék én a hibás? Jó tanuló vaygok, tisztességes, soha semmi zürős dologban nem voltam benne. Azért vagyok annyira rossz, mert már nem birom hogy igy viselkedik velem és vissza feleselek? Ja és persze hogy béna vagyok a főzésben mikor nem volt kitől megtanulnom, mert ő mindig elzavart és soha sem volt rám ideje. Amit tanultam az életben azt mind csak apukámtól és a nagymamámtól.

Ugy érzem, hogy anyukám egyáltalán nem szeret és hogy csak egy nagy felesleg vagyok. Akármikor akármi történik mindig ugy vezeti le a dolgokat hogy én esek ki a hibásnak. Egy nap sem tellik el ugy, hogy ne veszekednénk, de mindig ő köt belém először és én ilyenkor már nem birom idegekkel és mindent vissza mondok. Helyre hozhatom valaha is ezt a viszonyt?

18/L


2011. szept. 11. 14:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom apád miért nem áll ki melletted, mellettetek? Az ő dolga lenne. Amúgy, ha otthon mindened megvan, akkor csak valamire jó az az anya, nem? Nem lehet, hogy túl kényelmes a család? Ha apád olyan lenne, anyádat kéne elküldeni otthonról. Vagy legalább megfenyegetni vele. Viszont cserébe vegyetek le róla terheket.
2011. szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát anyagilag meg van minden, de szeretetet egy cseppet sem kapok...mármint anyámtól. Apám pedig egyszerüen nem akar senkivel veszekedni.
2011. szept. 11. 20:02
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
Ebben az esetben csak a költözés segíthet. Vigyázz magadra, mert az állandó stressz miatt meg is betegedhetsz !!!!!
2011. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
:/ A költözés szóba se jöhet, egyszerüen nincs hova, és egyedül nem is tudnám magam feltalálni, szinte még gyerek vagyok.
2011. szept. 13. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!