Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenétek kapcsolatott vele?

Kezdenétek kapcsolatott vele?

Figyelt kérdés
A pasi elvált és van egy 5 éves kisfia. Ő 29 éves én 21.
2011. szept. 8. 01:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne akarnál vele kapcsolatot? Mert elvált, vagy mert van egy fia? Ez ne akadályozzon a boldogságban, ha amúgy minden ok.
2011. szept. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Amúgy minden a legnagyobb rendben. Öszintén szólva a gyerek zavar.Csak 21 vagyok... nem akarok anyucit játszani. Szeretnék majd gyereket és lehet ebben nem lenne társ, hisz neki már van. Félek belemenni, félek , hogy csak fájdalom lenne belőle :(
2011. szept. 8. 02:11
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Minden olyan férfi, aki olyan nőt szeretne akinek még nincs gyereke, az vállalja azt, hogy tőle is szeretne a nő gyereket. Ez a nőkre éppúgy érvényes.

Ha neked tetszik ez a férfi és szereted akkor nem lehet akadály a gyerek. Vele jár, el kell fogadnod. Ha vállalod a pasit, vállald a gyereket is. Neked sem esne jól a fordított helyzet. Ez rajtad múlik. Ha ér neked annyit ez a férfi, akkor nem jelenthet gondot a gyerek sem. Legyél tisztában azzal amit vállalsz.

Kicsit nyers voltam, de én ezeket a tényeket látom.

2011. szept. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyukája meg gondolom van a gyereknek, nem?
2011. szept. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Én is hallottam egy párszor,hogy "nekem ugyan nem kell gyerek,nekem már van,elég egy is,stb..stb.." Mivel nem akartam senkit átvágni,és "véletlenül"terhes lenni,ezért kerestem olyat,akinek nincs gyereke,és szeretne közös gyereket velem.Engem még az is nagyon zavart,hogy tudtam egy gyerekes hapsinál soha de soha nem lehetek első,mindig csak a második.Be is bizonyosodott számtalanszor,én ezt nem tudtam elfogadni.Nagyon sok ismerősömnél van ilyen gond,hogy előre leszervezett programot lemond a pasi,mert a volt feleség véletlenül pont akkor viszi a gyereket neki.De biztos van azért jó példa is,csak én nem találkoztam vele.
2011. szept. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 8. 03:12
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nem állnék soha a fia és közé. Ebből következik amit irtatok is, mindig második lennék, és ebből következnek a szenvedések, hisz ki szereti ha csak második?!
2011. szept. 8. 03:14
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Elárulom az utolsó válaszolónak is, meg a kérdezőnek is, hogy ha tegyük fel egy normális, egyelőre gyermektelen pasival kerülsz össze, és később születik közös gyereketek, akkor sem "asszonyka" lesz ám az első onnantól kezdve... Csak a saját gyerekedre nyilván nem mondhatod azt, hogy "foglalkozzon vele az anyja :)" Ez így most lehet, hogy gonoszul hangzik, de így van. Szerintem aki elég érett, az nem csinál ebből problémát, illetve meg tudja őket oldani.
2011. szept. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%

Csajok! Nektek jobb dolgotok van, mert ha apa a kiszemelt hapsi korábbról, valószínű nem lakik vele a gyereke, csak hétvégén láthatásoznak.

A férfiaknak nehezebb gyermekes anyákkal kezdeni, mert a gyerek általában ott is lakik.

2011. szept. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tuti le fogtok pontozni de akkor is leírom.

Én is voltam ilyen helyzetben,szinte az életkor is stimmel.

Én azért nem jöttem össze a pasival mert kiderült hogy gyere van.Egy akkor 2-3 éves kisfia volt.

Nem a gyerek zavart és nem is az hogy elvált.

Ahogy az egyik válaszoló írta,21évesen nem akartam anyucit játszani "mellékállásban".

Nehéz ezt így megfogalmazni,nekem egy olyan férfi kellett akinek "nincs múltja" és szabad ember.Van aki ezt nem érti meg,de nekem ez fontos.

Akkor fiatal voltam,ez volt a kritériumom,ma sincs ez másképp,tehát nálam ez amolyan "elvárás".De lehet hogy ha jönne egy számomra maximális FÉRFI akkor az sem érdekelne hogy ha 5gyere lenne és 5ször vált volna el.

Nem tudom ,lehet hogy lenne valaki aki megváltoztatna,de én egyelőre így gondolom ezt.

2011. szept. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!