Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van ma? Mindenki feszült...

Mi van ma? Mindenki feszült és goromba?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy front okozza-e, de ma tényleg csőstül éreztem, hogy mindenki feszült, robban. Akár ismerősökről van szó, akár idegenekről.

Kifejezetten a mai napon van ez, ezért is furcsa. Még a férjem is más, mint amilyen lenni szokott. Egy külföldi barátommal beszéltem angolul, férjem hallótávolságban volt. A baráttal pont egy vele azonos nemzetiségű ismerős furcsa viselkedését próbáltam megfejteni. A férjem nem igazán tud angolul, de amikor letettem, mondta, hogy félbehagyott mindent, mert annyira feszültnek érezte a hangomat és ő is feszült lett tőle.

Viszont visszapörgetve a beszélgetést, teljesen nyugodt hangvételű volt, inkább tanácstalan lehettem, mint feszült. A barát pedig nyugodt és érdeklődő volt, kérdéseket tett fel, azokra válaszoltam leginkább. (Tényleg, ő kimaradt a frontból? :))


Most estére már én is feszültnek érzem magam, ezért is kezdtem visszapörgetni a napomat és végiggondolni kikkel találkoztam, mik történtek.


Esetleg más is tapasztalt ma ilyet, vagy egyszerűen csak rossz napom volt?


2011. szept. 5. 22:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én ma ilyen "engem senki sem szeret" című hülye voltam,pedig amúgy jó kedélyű jány vagyok,még azon is elgondolkodtam,hogy biztos meg fog jönni és azért,de akkor sem szoktam ilyen lenni,meg az még jóval odébb van.....Estére sikerült megfejtenem,hogy valószínüleg tényleg a front az oka!
2011. szept. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hétfők már csak ilyenek.
2011. szept. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
A haverom is kirta face re h rossz napja volt ma,es nekem se vmi jo...
2011. szept. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Mondasz valamit, ma én is hülye voltam kicsit, szóváltásba kerültem 2 ismerősömmel is tök hülyeségen, de ők sem voltak egyszerűek.
2011. szept. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ez egy sz*r nap de pár perc és vége! Csak a szomszéd kutyája hallgatna el végre!
2011. szept. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Tényleg van valami!

Nekem mára elmúlt az ínyfájdalmam,a fejem sem fáj.Tegnap ilyenkor terveztem épp a mai napom,és olyan jónak tűnt..Erre ma csőtörésünk volt, egésznap enni sem bírtam, az összes szerelő h*lye balfék volt elvették csak az időm, pár óra múlva pedig kelek. :-) Szerdára már minden gondom megoldódik remélem.

A hűs időnek örülök,végre jobban alszom esténként:P

2011. szept. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ma vagyis hát tegnap volt a szülinapom és ritka sz@r napom volt. Semmi sem tetszett egy világ és egy álom omlott össze bennem, teljesen hisztérikusan kiborultam. Pedig lehetett volna vmi jó is benne mert anyu elvitt kínaiba és venni akart egy ruhát is nekem csak olyan depressziós voltam hogy leginkább sírni akartam volna csak egyedül.
2011. szept. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
biztosan ma van a menstruáció világnapja
2011. szept. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam. De én már tudom, hogy a hidegfronttól van. Aztán ahogy elkezd esni az eső mintha kicseréltek volna. Bár mostanában kicsit erősebben szokott fájni a fejem, mint máskor.
2011. szept. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nálunk tegnap is kaki nap volt és ma sem a legjobb.

A 2 éves fiam, és a 32 éves férjem :) na meg én is ingerlékeny, türelmetlen vagyok.

Remélem csak az idő miatt. Mert alig bírom a fiam hisztijeit.

2011. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!