Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez hogyan értelmezzem?!

Most ez hogyan értelmezzem?!

Figyelt kérdés
18éves vagyok,szeretnék továbbtanulni egyetemen.Anya már előre leszögezte hogy ne legyek fenn 10után,ne számítógépezzek,ne tanuljak 10után sőt még 10előtt feküdjek le aludni,ne villanyoljak,ne menjek továbbtanulni sehová,mert őt nem érdekli ez az egész.Bezzeg a nővérem az fenn lehetett hajnali háromkor is,mindenféle szakkörre járhatott,az ő idejében fizetős volt nálam meg már nem,meg mehetett főiskolára,meg mindenféle tanfolyamot elvégezhetett.....Akkor én miért nem?!
2011. szept. 5. 21:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
a nővéreddel jól kijösztök?am az már túlzás,h tv-t se lehet nézned.
2011. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves 18 éves, ifjú hölgy!

Egy kicsit meg kell szeretgetned az édesanyádat. Érezze, hogy fontos a számodra. A saját szavait is mondhatod neki, azokat a szavakat, amiket ő mondott akkor, amikor a nővéred tanulása miatt többször csendre intett téged. Meg kell kérdezzed, van-e valami gondja, fel tudja-e vállalni a tanulásoddal járó esetleges anyagi terheket (bár az első egyetem ingyenes, mégis el kell, hogy tartson, a lakást fenn kell tartani stb.) Megjegyezheted, hogy ha ő adja a lelki hátteret, több esélyed van jó eredményre, és ösztöndíjra.

Itt azért megkérdezem, hogy ugye, nem csonka családban nőttél fel? Édesapáddal milyen a kapcsolatod? Őt valamiért nem említetted. Pedig vele is érdemes megbeszélni ezeket a dolgokat. Várom válaszod:

62/F

2011. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!